Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Baratnom 4 honap utan annyit mondott hogy BFF szintnel nincs feljebb (Best Friends Forever) azaz en is csak egy "legjobb barat orokke" vagyok.

Ezt most hogy vegyem?

Tudomasom szerint egy kapcsolat tobb ennel



2015. dec. 15. 00:27
 1/9 A kérdező kommentje:

En 19/F

Baratnom 15/L

Tavkapcsolat

2015. dec. 15. 00:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Szakított veled.
2015. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az be..szna.

Most fogunk jovoheten talalkozni. Most fogok romaniaba kimenni a k...rva eletbe. Nem teheti ezt velem :'(

Azt mondja szeret. Ne ba...atok mar fel :(

Most kajak?!?!?



Mondtam neki hogy egy kapcsolat ennel tobbet jelen. Ekkor bevagta a durcit es annyit mondott hogy "ha nem tetszik akkor tudod mit kell tenned" (azaz lepjek tovabb)

2015. dec. 15. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
BFF szint? :O Azta milyen fogalmakkal nem találkozik az ember.
2015. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jo ez most igy jott ki na.

De akkor is sztem tobbet jelent egy kapcsolat

2015. dec. 15. 01:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled kapcsolatot, nem vesz komolyan. Ebből nem lesz sok, haver.
2015. dec. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De mi lehet az oka???????????

Rohadtul nem akarom PONT ot elvesziteni

2015. dec. 15. 06:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj én offoltam. Mert a falra mászok az ilyen idióta rövidítésektől.
2015. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy meg ne foglalkozz komolytalan kislányokkal. Ezek még azt se tudják, hogy miből áll egy kapcsolat, épp hogy végeznek az általánossal, neked pedig már jó esetben érettségid van. Biztos, hogy nem gondolja komolyan ezt a "kapcsolatot", csak szívat, mert ha barátok vagytok, melletted még lehet más is, akivel úgy gondolja, hogy jó lesz. Csak azért van veled, mert ha nincs ló, jó a szamár is, a barátságotok kapóra jön neki, mert olyan pasit nem talál, aki küzdene érte, amikor párkapcsolatban van amúgy is.
2015. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!