Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a viselkedésről? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A srác koleszos. Szombat este mondta neki hogy beszélni szeretnék vele másnap. Nem mondtam neki miért de amúgy azt szerettem volna megbeszélni hogy akkor most mi is van kettőnk között mert amikor kettesben vagyunk akkor nagyon közvetlen és úgy viselkedünk mint akik járnak, de utcán nem fogja meg a kezem és köszönéskor is csak ölelés és arcra puszi van. Szóval ezt szerettem volna vele megbeszélni. De elfelejtette és nem tudtuk megbeszélni vasárnap, ő pedig ment vissza koleszba. Este szóba került még hogy milyen rossz kedvem van és akkor mondta hogy holnap felhív és megbeszéljük. De aztán nem keresett hétfőn sem, kedden sem és szerdán sem. Szerdán én írtam rá hogy mi a baja, persze nem így kérdeztem meg. Arra azt mondta hogy neki semmi, csak furcsán viselkedtem ezért jónak látta ha kicsit békén hagy...szerintem ha szeretsz valakit és látod hogy valami nincs rendben akkor segítesz neki.

És ezek óta szinte teljesen megváltozott. Már nem keres annyit, már alig foglalkozik velem. Nagyon rosszul esik ez. Párszor azóta kérdeztem hogy mikor találkozunk. Elvileg ezen a héten fogunk de most azt várom hogy ő kezdeményezze a találkozót, mert én már eleget kérdezgettem. Nektek mi a véleményetek erről? Miért változott meg ennyire a viselkedése? Mert Én nem értem. Viszont amikor rákérdezek akkor nem mond semmit, csak kifogásokat keres.


2015. dec. 26. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy túl gyáva vagy nem is èrdekled igazán. Nem tudom...elég bonyolult kis történet. Az is előfordulhat, hogy nem biztos még egészen az érzéseiben.
2015. dec. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!