Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy nagy hibát követtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nagy hibát követtem el. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint egy éve vagyunk együtt.Az utóbbi időben keveset találkoztunk,sokat veszekedtünk.Sajnos én úgy is érzem elmúlt a szerelem és nincs meg bennem az a tűz ami régen volt.Nagyon nehéz volt de ügy döntöttem szakítok vele mivel én nem vagyok igazán boldog és nem megy részemről ez így tovább.Viszont amikor odakerültünk hogy elmondjam ő annyira elkezdett sírni és könyörgött hogy ne tegyem hogy nem tudtam megtenni és azt mondtam adok a kapcsolatunknak még egy esélyt részemről.Azóta eltelt egy hét és ő mindig azt kérdezi jobbak e már az érzéseim mindig az mondom kicsit igen de ez nem így van.Egyszerűen nem vagyok képes arra hogy megbántsam mert tudom ,hogy mennyire szeret.Nem tudom mit kellene csinálnom.Szerintetek mit tegyek?Köszönöm a segítséget előre is!

2015. dec. 29. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A legrosszabb amit tehetsz, hogy áltatod! Könyebb lesz neki is, ha egyenes vagy vele. Legy eros, es határozott!
2015. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 20273409Janos válasza:
Légy vele őszinte de vállald azt is hogy meg fogod bántani, de utána jobb lesz mert tudni fogja hogy mit tegyen az érdekedben persze csak akkor ha elmondod hogy mi a problémád.
2015. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez helytelen de annyira bűntudatom van már ettől is,hogy így megbántottam ezzel és tudom ,hogy mennyire reménykedik abban hogy helyrehozható a kapcsolat.
2015. dec. 29. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
De akkor mond meg neki mert igy azt hiszi hogy minden olyan lesz mint regen..inkabb mond meg neki amit ide leirtal hogy mar nincs a tuz mint regen es mar nem szereted ugy es ez neked igy nem jo rosszul fog neki esni de tul teszi magat rajta idovel..csak azert ne legyel vele mert nem tudod el viselni azt hogy megbantottad
2015. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nincs az a tuz ami regen
2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem várj 1-2 napot, és mond meg, hogy itt a vége. Mind a kettőtöknek szenvedés, főleg ha te már nem szereted. Meg fogod bántani, de ilyenkor kérdezd meg, hogy jobb lenne-e minden nap sírni neki, és ezen bánkódni.
2015. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem szakítasz vele,mert bánt Téged az,hogy sírt? Szóval még érdekelnek az érzései valamennyire? Talán próbáljátok meg megbeszélni,összeülni,felidézni az emlékeket,kompromisszumokat kötni,hogy Neked miért változtak az érzéseid. Persze ezt csak akkor,ha Te még akarod ezt a (ha sikerül) helyrehozott kapcsolatot. Nekünk ez sokat szokott segíteni a barátommal,szurkolok Nektek! Viszont ha már semmiképpen nem akarod,akkor ne játssz az érzéseivel,mert inkább a szakításnál törd össze,mint így,hogy reménykedik. (Ne haragudj,hogy így ezt leírtam,nem megbántani akartalak!) Mert tudod,van az a mondás,hogy: azért,mert Te nem vagy biztos az érzéseidben,még ne játssz más érzéseivel! Tényleg sok sikert!:) 16/L
2015. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
légy férfi, mondd meg neki. jobban jártok vele mindketten.
2015. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!