Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, aki ugyanígy érez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki ugyanígy érez? Ha igen, miért? Hogyan próbál tenni ellene?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy úgy érzem, teljesen alkalmatlan vagyok egy hosszútávú párkapcsolatra. Volt már pár barátnőm, és bár Ők nem ezt mondták, én egyre jobban ezt érzem. Vajon ez miért lehet? Már ott tartok, hogy félek a kapcsolatoktól, mert tudom, hogy úgyse lesznek tartósak. Teljesen tanácstalan vagyok... ha valaki tudna erről valamit mondani, vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban, annak nagyon örülnék. Mellesleg 20 éves vagyok, és fiú. (Privátban is írhat bárki.)

2016. jan. 4. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"teljesen alkalmatlan vagyok egy hosszútávú párkapcsolatra"

"félek a kapcsolatoktól, mert tudom, hogy úgyse lesznek tartósak"


Ez most nekem nem világos. Tartós kapcsolatra várnál, de attól félsz hogy nem lesz az, ezért nem vágsz bele; vagy azért nem vágsz bele mert félsz hogy csalódást okozol a lánynak mert te csak rövid távra tervezel?


Ez a rész kicsit homályos nekem. :)

2016. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a mondandómat.


Hosszú távra terveznék, de nem merek belevágni egy új kapcsolatba, mert tartok attól, hogy ismét csak csalódást okoznék a páromnak.

2016. jan. 4. 22:33
 3/5 anonim válasza:

"Volt már pár barátnőm, és bár Ők nem ezt mondták..."


Azt érzem, hogy a félelmed befolyásol, ezért hiheted azt, hogy "alkalmatlan vagy hosszútávú kapcsolatra". Lehet, hogy csak egy kis önbizalom hiányzik.:D

2016. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Abból bizony hiányt szenvedek. Talán az is közrejátszik, hogy egy kicsit félek a kötődéstől. Pontosabban attól, hogy a páromnak nem leszek elég jó, emiatt pedig inkább kihátrálok egy kapcsolatból.
2016. jan. 4. 22:54
 5/5 anonim válasza:
Megint ez jött elő, hogy attól félsz, hogy te nem leszel elég jó, egy párkapcsolat éppen erről szól, hogy mindkét fél jól érzi magát. Ha a barátnőd azt mondja, hogy nincs veled baj, de te ezt érzed, akkor ez az alapvető probléma, ezen kell változtatni. Ameddig más nem mondja, addig ne foglalkozz vele, egyébként mindent meg lehet oldani egy jó párkapcsolatban.
2016. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!