Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Üdv mindenkinek. Azt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek. Azt nem értem hogy mai világban hogy van az hogy a rendes és normális fiúkat nem kedvelik a lányok miközben az idiótákat kedvelik?

Figyelt kérdés
Csendes típus vagyok F/19
2016. jan. 5. 21:01
 1/6 theazombiee ***** válasza:

mit takar az a csendes típus?

Minden lánynak egy magabiztosabb vagy annak látszó fiú kelti fel először az érdeklődését. Szükségük van a védelemre. Szerintem.

2016. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na ezt amire sose fogok rá jönni mondják nekem a kedves romantikus fiúk jönnek be erre össze jön 1 bunkó tirpákkal ....
2016. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek abban igaza van,hogy a magabiztosság,és az önbizalom nagyon fontos ha nőt akarsz szerezni. Erről ők nem tehetnek,ösztönösen az "erősebb kutya b*szik" elv működik. De a normális lányok esetenként összejönnek a normális fiúkkal. Csak sokat kell keresgélni,és kötélből legyenek az idegeid :"D
2016. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy én csak a normális fiúkat kedvelem, az ilyen bunkó idiótákat igyekszem nagy ívben elkerülni! Hidd el nem minden lány ilyen! Másokat is ismerek, akiknek szintén a csendesebbek jönnek be! ;)
2016. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A (csendestípus) jelentés nem én kezdek előbb beszélgetni hanem megvárom az elsőválaszát.. Ez nem azt jelenti hogy utálok beszélgetni
2016. jan. 5. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre én sem jöttem rá. Volt egy lány és én adtam neki a bunkót (nem nagyon) aztán lekoptatott azzal, hogy neki egy érző, romantikus fiú kell. Kb 3-4 nap telt el és összejött egy tényleg bunkó fiúval akivel az ELSŐ randin lefeküdtek (ez tényleg nagyon romantikus lehetett a lánynak :D) aztán a fiú elhíresztelte és a lány nekem sírta ki magát. Nem értem én sem mi lehet velük. 16f
2016. jan. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!