Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi lehet rá az esély?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet rá az esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Egy 18 éves és egy 14 éves sikeres kapcsolatára lehet esély? Idősebb fiú, fiatalabb lány. Én a lány vagyok. Még tulajdonképpen egymás nevét tudjuk(bár nem vagyok biztos benne hogy ő tudja az enyém:D), és abban se vagyok biztos hogy valaha tovább jutnánk. De hogy ha teljesen belébolondultam, lenne esélyem? Nem mondom hogy éretebb vagyok a koromnál, mert manapság a 14-16 éves korosztály nagy része "sokkal érettebb" a koránál. Normális tinilány vagyok. A külsőmmel, én, személy szerint meg vagyok elégedve. Ő viszont egy istenség(számomra legalább is biztos)

Ha nem beszéltunk még, de néha 1-2 pillanatra "szemezgetünk" lehetne esély? Vagy úgy általában egy 14 éves lánynak lehetnek ilyen reményei?



2016. jan. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

úgy általában, természetesen van... mivel én sem tudok sokkal kevesebbet, mint te, te is csak a nevét tudod, ennyi információból kiindulva semmi sem zárja ki ...

de talán előbb valahogy kapcsolatba kéne lépni vele, beszélgetni, megismerni, mert ez így még egy nulla :D ahhol is hogy bármi reményed legyen, ahhoz meg főleg, hogy tényleg olyan, aki neked kell

2016. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
működhet ez a kapcsolat :) A kor az nem számít, az csak egy szám.. Beszélgess vele, ismerd meg és utána lesz ami lesz.. Drukkolok. Sok sikert
2016. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Főleg a kor volt a kérdés, nem az hogy pont köztünk mi lesz.

Az eddigi válaszokat köszönöm:)

2016. jan. 9. 21:52
 4/7 anonim válasza:
Ismertem olyat aki 20 éves fiú 12 éves lánnyal.... boldogok voltak de egy ideje nem halottam felőlük...
2016. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a 20-12 egy kicsit meredek, de ha nekik jó így...
2016. jan. 11. 22:14
 6/7 anonim válasza:
100%
Én 17 éves vagyok barátom meg 22:) 2. éve vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk:) Én jövőre érettségizem és már tervezzük hogy összeköltözünk:) És simán lehet hogy összejöttök:) Sok sikert kívánok nektek:)
2016. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nektek sok boldogságot:)

2016. jan. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!