Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak?

Figyelt kérdés

A baratommal egy eve vagyunk egyutt. 17 evesek vagyunk. Borzasztoan gyerekes, allandoan jatszik, semmi mas nem erdekli, lassan mar en se. Sose megyunk vacsorazni, se sehova es nem azert mert nem tehetnenk meg hanem mert a gepebe vesz 90ezres alkatreszeket. Normalis ez? Jo persze, az o penze koltse amire akarja, de neha jol esne elmennivalahova. Nem vagyok sok mindenre, de elegem van mar, hogy leeget mindenhol a gyerekes viselkedesevel, a metron/buszon/uzletekben barhol kepes velem leallni kiabalni ha neki valami nem tetszik, vagy szova teszem hogy viselkedjen mar ugy ahogy ennyi idosen kene, es ne a plussoket kelljen nezegetnem mikor mondjuk celiranyos ket liter tejert megyunk le a boltba.

Szexben onzo, neha ha olyan kedve van akkor jo, de az esetek tobbsegeben inkabb kiveri vagy hozzam dorgolozik, elmegy, es jatszik tovabb.

En vagyok hulye, vagy ez tenyleg nem normalis ennyi idosen?

Ezen lehet valtoztatni?

Nem sokaig vagyok hajlando mar ezt elviselni.


2016. jan. 25. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem normális.
2016. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az még értem h gépbe drága cucc kel de h ne foglalkozon veled..
2016. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan szakítsál? Mondd meg neki, hogy nem normális és szégyellje magát, hogy így viselkedett veled. Persze nem akarok beleszólni, de próbálj kulturáltan de keményen fogalmazni. Esküszöm, engem idegesített fel, hogy ennyire puhapöts valaki...pedig fiú vagyok.
2016. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!