Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tetszem neki? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? És ciki hogyha én magasabb vagyok egy kicsit a fiúnál?

Figyelt kérdés
Annyira aranyos, mindig hátranéz rám órán, de nem merek reagálni rá. Meg egyszer tesin köröket futottunk, és megérintette a kezem. De néha bizonytalan vagyok, mert a másik osztálytársammal is szokott lenni és úgyhallom néha hogy sokat nevetnek... A másik meg hogy egy kicsit alacsonyabb nálam, de tényleg csak egy kicsit. Nagy gond?

2016. jan. 25. 19:57
 1/7 anonim válasza:

Azzal szerintem nincs probléma,hogy alacsonyabb nálad.

Próbálj meg vele valahogy többet beszélgetni ,és akkor jobban észrevennéd,hogy tetszel e neki.

Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nálam magasabb lányokat, de ha valaki más van ilyen helyzetbe, azzal semmi gond nincs, szerintem tök normális.

És lehet hogy tetszel neki.


Szerintem is próbálj meg többet beszélgetni vele, aztán majd lesz valahogy :)

2016. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jo lenne ha nalam magasabb lenne a lány uff arra nagyon fel tudok izgulni :D
2016. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány magas azzal semmi baj sincs! De ha kicsit alacsonyabb az sem kizáró ok! A lényeg, hogy az összkép stimmeljen! Biztosan tetszel neki ha nézeget! De kicsit jelezz neki, biztasd, mert lehet hogy zavarja kicsit (félénk) hogy magasabb vagy! Tart attól hogy nem kellene neked mert kisebb! Nekem nagyon tetszenek a hosszú csajok! Kérj valami apró segítséget, szívességet, amivel egymás közelébe kerültök!
2016. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki ha magasabb vagy:) ha tetszik a fiú akkor amikor rádnézz nézz vissza rá és mosolyogj vagy keress vele egy közös témát! Hajrá
2016. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. jan. 29. 09:44
 7/7 anonim válasza:

A magasság szerintem nem számít.

Ha hátranéz, én is azt javaslom, hogy próbálj biztatóan és természetesen rámosolyogni..

A tesis dolog, hogy megérintette a kezed, az biztos direkt volt? (habár szerintem nincs túl gyakran olyan véletlen, hogy megérinti a kezed valaki.. :D )

A bizonytalansággal kapcsolatban... Lehet, hogy csak barátok.. Néha nem túl észrevehetően tartsd őket szemmel és ha tudsz, akkor párszor csatlakozz is hozzájuk, hogy megtudd, mi zajlik ott..

Remélem hasznos lesz a számodra a válaszom :)

2017. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!