Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jarok egy fiúval akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarok egy fiúval akit nagyon szeretek es ő is engem de van a legjobb baratom ő is fiu es nagyon szerelmes belém es talan en is érzek iránta valamit! Es most mit csinaljak!?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 15:47
 1/5 ireland00 ***** válasza:

Akármit csinálsz, nem fogsz jól kijönni belőle:

A, az első fiú: a második fiú bedurcizik és ezzel -1 barát

B, a második fiú: az első fiú bedurcizik és ezzel -1 barát, lehet, hogy nem is vagy szerelmes belé, ezért a kapcsolatotoknak vége, ezzel együtt -2 barát

C, mindkettő: egy idő után észreveszik egymást és szakítanak veled -2 barát (de lehet, hogy legjobb haverok lesznek[a szakítás után])

D, egyik sem: lehet, hogy megtartod a baráti viszonyt, de nem valószínű -2 barát

2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

La donna è mobile

Qual piuma al vento...

2016. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Maradj nyugton! Majd ha erősödik akkor beszéljétek meg a dolgot.
2016. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

én is voltam így és először titokban járni akartam mindkettővel, de nem akartam átvágni őket, így megkérdeztem őket, mi lenne ha egyszerre járnák a barátommal is, meg a pasimmal is és először mindkettő összeveszett velem, összejöttem egy harmadik sráccal és akkor a másik kettő is újra kezdett rám hajtani, hogy mégis őket válasszam és akkor a végén már négyen lettek, mert még egy osztálytársamnak is bejöttem, de mikor kimaradtam nyolcadikból, akkor teljesen más emberekkel ismerkedtem meg és akkor megoldódott ez a helyzet

neked is választanod kell vagy kilépni

2016. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el ez csak most probléma! Ha 1-2 év múlva vissza tudnál emlékezni rá, meglátnád Te is!

Csináld azt amit a szíved diktál, és ha valami nem túl papírforma szerint sikerül, lépj tovább.

Azt érzem, hogy a barátod (párod)nem adnád fel, de akkor soha nem fogod megtudni, hogy a legjobb barátoddal, hányadán is állsz, milyen lenne vele!

Bátorság, lépj tovább!

2016. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!