Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szex az első randin? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az első randin? Én vagyok konzervatív, vagy ez tényleg így működik manapság? (14L fullszűz/17F tapasztalt)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy 14 éves lány, full szűz lány, még -elvileg- soha nem csókolózott, még -azt mondja- soha sem pettingelt, se -esküszik- szipiszopi, se semmi. Még igazából lelki kapcsolata sem volt, soha egy fickóval. Rendkívül agresszívan reagál azokra, akik akár csak egy pajzán poént eldurrantanak, vagy vonalait és egyebeket dícsérik. Megismer egy srácot, interneten, 300 km-re lakik tőle... Egy hónapig dumálnak neten, szkájpolnak, majd találkoznak. Nos, első találkozón: csók, petting, szopás, dugás. Csak így. Majd, ezek után, minden héten találkoznak hétvégén, ott is alszanak, a lány pedig a srácnál alszik, és látástól vakulásig dugnak, gyakran a srácnak már konkrétan elege van belőle, úgy kisajtolja a lány. Kérdezem én... Ez komoly? Lehetséges ez? Előfordulhat, hogy a lánynak valóban nem volt semmilyen tapasztalata előtte? Csak nekem tűnik picit betegnek?
2016. jan. 28. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez rólad szól?
2016. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És a lány abszolút nem vérzett az első alkalommal, nem is fájt neki...
2016. jan. 28. 15:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Pont azok az egészséges gondolkodású lányok akik 14 évesen még nem kívánják hogy holmi büsösszájú paraszt lerontsa az értéküket.
2016. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, te vagy a fiút. Hogy lennél már konzervatív, ha az első alkalommal rámozdultál és megdugtad? :)

A csaj meg lehet, hogy nem volt már szűz. De akár az is lehetett. Nem mindenki vérzik.

Lehet, hogy most vetette bele magát ezekbe a dolgokba és ennyire megtetszett neki.

Egyébként nem ez a követendő példa, főleg nem ilyen kis tinikorban.

2016. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, voltaképp a rokonom a srác, és őszintén szólva ő is kissé értetlen, hogy mi ez a viselkedés egy "érintetlen" csajtól.
2016. jan. 28. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Valamelyik barátnőd miatt aggódsz, vagy te vagy a főszereplő?
2016. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez a lány egy undorító kis szutyok...

Szegény szülei.

2016. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A mai 14 évesekből én már mindent kinézek.
2016. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1 éjszakásnak hívják
2016. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
es ha nem verzet meg ienek lehet van mübraner v le tud menni spárgába, v tornázik ez is elég
2016. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!