Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek még korai lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még korai lenne találkozni?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja megismertem valakit akivel eddig egyszer beszéltem telefonon. Természetesen vidó nélkül. Mindketten külföldön élünk és nyáig biztos hogy nem tudunk találkozni. Már az elején úgy kezdtük , idézem : " mindketten tudjuk hogy együtt szeretnénk lenni de ahhoz elöbb találkozni kell". Húsvéti szünetben lesz a születésnapom és mivel a szüleim pont akkor fognak elutazni arra gondoltam hogy én is elutaznék a sráchoz 2 napra. Még nem hoztam fel neki az ötletet. Ki mit szólna egy ilyen hírhez, ötlethez ?

#fiú #utazás #lány #kapcsolat #elsö találkozás
2016. febr. 29. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem sok ideje ismered ,attol fugg mennyire vagytok joba, es szerintem inkabb korai, hogy igy elmesz hozza...
2016. febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A 19 éves Laluja Dorina négy napja ismeretlen helyre távozott, a hatóságok szülői bejelentés alapján nagy erőkkel keresik"


csak azt nem tudják, hogy egy másik ország dögkútjában van már. Éljen a nemzetközi szerelem. Én biztos nem mennék ezer biztosíték nélkül.

2016. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat nem lenne korai ha mondjuk a varosba lakna de egy masik orszagba lakik igy azert a rendszeres talalkozast se konnyu megoldani meg addig is felre kurhat
2016. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a srác mit szól, nos szerintem, örülhet is neki, meg nem is. Lehet elfoglalt lesz akkor. Ha így van, ne érezd magad kínosan, ha elutasít.

Hogy van-e értelme ennyire elkapkodni, nem tudom. Mondom úgy, hogy sokkal többet vártam valakire, mint te.

2016. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ö is magyar ahogy én. 17L vagyok, ö 16F. Köszönöm hogy megosztottátok velem a véleményeteket.


utolsó kommentelö: mennyit vártál ?

2016. febr. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!