Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pár napja járunk az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja járunk az osztálytársammal, de nem igazán tudom mit csináljunk? (13/l)

Figyelt kérdés

Nem vagyok belé teljesen belezúgva, de tetszik nekem és én is neki. Nagyon cuki volt, mert nem nagyon merte megkérdezni, de aztán mégis sikerült neki. Az a bajom, hogy élőben nem tudom mikor menjek oda hozzá beszélgetni (van, hogy azt se, hogy miről.) Légyszi ne olyanokat írjatok, hogy osztálytárssal hülyeség járni. Ja és minden nap megöleljük egymást. Az a kérdésem, hogy akkor milyen gyakran menjek oda hozzá és, hogy mit kéne csinálnom, hogy jó legyen a kapcsolatunk. (Amúgy messengeren minden nap szinte beszélünk)

Köszi előre is! :)



2016. márc. 5. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Menjetek játszótérre fogócskázni =D

Amúgy meg akkor menj oda hozzá amikor olyan kedved van és látod hogy nem elfoglalt.

2016. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár vagytok, bármikor odamehetsz hozzá akár csak egy puszit is adni. A barátnője vagy, nem küld el.
2016. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

13 évesen ne várd hogy elmeséli az életét és saját életfilozófiáját :D

kevés téma lesz, így nem fog sokáig tartani de sajnos ez ilyen

2016. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez a tipikus példája annak hogy miért nem szabad 13 évesen kapcsolatban élni...ha a pasid nem min 15 akkor napok kérdése az egész
2016. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
OO fck! Rossz helyre linkeltem, mindegy itt is negálja a helyét :D
2016. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: kész végem XDDD
2016. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérted, hogy ne baszogassalak azzal, hogy az osztálytársaddal jársz.


De emiatt nincs téma. Persze az is rátesz egy lapáttal, hogy beszélgetni nem tudtok, mert Messengeren előző délután egymás étkezési szokásait is megbeszéltétek már.


Ha már az iskolában egész nap egymás arcát nézitek, legalább iskola után lehetnétek kicsit külön, így élményeket szereztek, amit megbeszélhettek egymással az iskolában!

2016. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KJUsul ***** válasza:
55%

Ugyan mit akarnál vele csinálni? Van közös zenei érdeklődés? Akkor menjetek el valami koncertfélére. Egy filmre, ami mindkettőtöket érdekel. Igyatok meg egy étteremben együtt egy üdítőt vagy egyetek egy ételt, ami mindkettőtöket érdekel.


Menjetek el egy könyvtárba, vegyetek ki közösen egy mindkettőtöket érdeklő témájú könyvet és olvassátok együtt.


Menjetek együtt uszodába és ússzatok egy nagyot. Nézzetek meg egy ifjúsági sporteseményt.


A suliban meg akkor lesz közös témátok, ha a messengert pár napra félre teszitek... ááhh a gondolata is rémes! Na és? Az talán egy kapcsolat, hogy egész este messengeren irkáltok, a suliban meg zavarodottan bámuljátok egymást csendben? Hát nem az. Szóval ennyi lenne a javaslatom.

2016. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 13 vagyok es osztalytarssal jarok, so szerintem tudok segiteni:)

Egy valami nagyon fontos, hogy ne logj mindig rajta, hagyj neki idot a barataival is. Illetve ne az osztalyba olelgessetek, csokolgassatok egymast, mert az osztalytarsak ezt nem mindig nezik jo szemmel. :$ Inkabb hivd ki a folyosora neha, ott nyugodtabban lehet beszelgetni:)

2016. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!