Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyiküket válasszam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Egy eves komoly kapcsolatom van egy nagyon rendes fiuval, nagyon szerettem, de az elmult par honapban mar nem erzem ezt. Nem jarunk sehova, nem lep meg semmivel, szex nincs is igazabol.. En eleinte probalkoztam de feladtam egy par hete, azota csak elunk egymas mellett, neha csokolozunk es ennyi.


Az uj osztalytarsam azonban iszonyatosan megtetszett nem csak kulsore:) Kedves, figyelmes, jol is nez ki es okos. Bar csak par hete ismerem, megis szivesebben vagyok vele mint a baratommal. A noverevel nagyon joba vagyok, mivel o is az osztalytarsunk, es ezaltal sikerult kideritenem hogy en is nagyon tetszek ennek a fiunak. Sokat szemezunk, es mindig mosolygunk egymasra:) Kiderult az is hogy szuz (ami ennyi idosen es ilyen kinezettel, hat megkell mondjam sokkolt, de nem zavar).


Nem tudom mit kene tennem, hogyan lepjek ki egy ilyen hosszu kapcsolatbol? Semmi ertelme mar probalkozni ugye? Ez az elso ilyen kapcsolatom, nem tudom mi tevo legyek.

Koszonom a valaszokat elore is:)


2016. márc. 9. 17:45
 1/1 anonim válasza:
Szerintem beszélj velük, célozz a barátodnak, hogy mit szólna, ha ez lenne, beszéld meg mindkettőjükkel! Én ezt tudom mondani, remélem jól fogsz dönteni!
2016. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!