Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket ez nem idegesít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez nem idegesít?

Figyelt kérdés
Mikor barátnőmmel beszélgetek és egyszer csak küld képet pl egy izmos hátról írja hogy nézd. Meg pl a kedvenc színészéről ilyen "ohh *-*" szöveg kíséretében. Most komolyan olyan mint ha szándékosan akarna felhúzni ez csak engem idegesít? Bezzeg ha én csinálnám fordítva és küldenék egy női segget hogy "nézd csak" kitörne a hiszti. Fiúk,lányok hogy is van ez?

2016. márc. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesít.

Te csajod.

Küldj neki te is seggeket :D

2016. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ezt vele kell megbeszélned. Am teljesen igazad van.
2016. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én ki is akadnék.. ilyenekkel idegesítene direkt..ez bunkóság.
2016. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Engem csak minimálisan húz fel, de én meg is mondtam barátnőmnek, hogy izmos srácokat ne nekem küldjön, hanem barátnőjével beszélgesse ki őket. Egyébként sosem értettem ezt a logikát, hogy a párodnak miért küldözgetsz ilyeneket.. Láthatóan nem jól esik a másiknak. Akkor meg miért nem lehet megállni, hogy nem küldöd el? :D Mindegy, biztosan női logika.
2016. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Scav ***** válasza:
100%

Lehet finoman rá akar vezetni, hogy edzeni kéne kicsit :)

Persze akkor jogos az elvárás, ha neki is szép teste van, vagy leglább jobb "kategória", mint amilyen te vagy.

Amúgy mentsél le te is 1-2 női fenékről képet a telóba vagy mobilba, aztán amikor ilyen férfi képet küld neked, küld el rögtön te is a mentett képet. :D

2016. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is ez volt és én el is küldtem neki egy jó kerek feneket amiből aztán elég nagy veszekedés és hiszti lett én pedig mondtam neki, hogy nekem is ugyan ilyen rosszul esik mikor ő a kockás, iznos fiúkat küldi erre csak annyit mondott, hogy az nem olyan. Tipikus nők :D
2016. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugtattatok köszi:D
2016. márc. 14. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Rosszabbat mondok :"D

Nekem az egyik haverom osztalytársa a barátnömnek és rola beszél hogy milyen jo háta van meg ilyenek xd

2016. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek a lányok... xdd
2016. márc. 15. 01:21
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
öld meg magad, az könnyebb.
2016. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!