Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Leget hogy megcsal? Ti mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leget hogy megcsal? Ti mire gondolnátok ezekből?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,lassan 2 éve vagyunk együtt.Nekem ő volt az első úgymond "nagy szerelem".Az utóbbi időben viszont azt vettem észre,hogy teljesen megváltozott.Szokatlanul kedves velem,aztán hirtelen átvált bunkó üzemmódba.Ha tervez valami programot akkor azt mindig nélkülem teszi.Folyton kritizál,az apró dolgokban is a hibát keresi.2 hónapja nincs köztünk semmi,egyáltalán nem is akarja,bár ezt egyáltalán nem bánom.. Az egyik barátnőm pár hete látta egy lánnyal,de csak beszélgettek elvileg.Egy másik lánnyal én kaptam rajta,a lány fényképeket küldözgetett magáról a barátomnak,látszott a beszélgetésből hogy nem teljesen baráti a viszony.A telefonját azóta már lekódolta.Mikor felhoztam neki a témát akkor ő letagadta az egészet és azt mondta túl reagálom,mert csak beszélgettek.De szerintem barátok nem küldenek egymásnak félig meztelen képet magukról.

Úgy gondolom,hogy nem ezt érdemlem azok után amin keresztül mentem miatta.Nem egyszer próbáltam a szakítást felhozni,de teljesen elutasítja még a tudatot is.Nagyon sokszor agresszív,nem egyszer fajult tetlegességig a dolog,nagyon félek tőle.Szüleimre sajnos nem számíthatok...

Igazából reménykedem abban hogy feltűnt neki valaki a láthatáron.Szerintetek esélyes?



2016. márc. 16. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:

*Lehet

Elnézést félre írtam,kicsit ideges vagyok.

2016. márc. 16. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Háát figyelj, szerintem lehet.

Nehéz így megmondani

2016. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nagy esély rá,hogy van valakije.

Ha hirtelen valaki ennyire megváltozik,annak általában oka van.

Lehet csak kezelgeti a másik nőt és a biztosat nem adja fel.

Vagyis téged.Sajnos akkor nincs szerencséd.

2016. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha beszélget és találkozgat is másokkal (és valószínűleg le is fekszik másokkal), akkor miért nem hajlandó veled szakítani?
2016. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a fő baj itt, hogy van -e valaki vagy sincs, hanem az állandó kritizálás és a szex hiánya KÉT hónapja, ráadásul te sem bánod. Ennek itt vége.
2016. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es!Elvileg azért,mert szeret...nahát ezt higyje el az akinek 6 anyja van..Szerintem nem így kell szeretni valakit.


5-ös!Nyilván nem bánom igen,mivel gondolom te sem szívesen fekszel le egy olyan emberrel,akitől félsz és nem bízol meg benne.És igen,itt lenne a vége,ha tudnék szakítani..

2016. márc. 16. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is csal meg akkor is ennek már vége...2 honapja nincs szex..ez mindent elmond.
2016. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!