Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kell nyelves csókot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nyelves csókot adni?

Figyelt kérdés

Hány percig tart? Ez lenne az első csókom is.(akinek adom az csak haver. Birom meg mimden,nem járunk,nem.is akarunk soha de ez nem lényeges.)

Szoval hogy kezdjek hozzá?



2016. márc. 17. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hááááttt, szerintem sehogy. Az ilyet nem havernak szokták adni. :D

Amúgy hát, szóval az ember érzi, hogy van egy másik ember, akit nagyon szeret, és akkor csókolja a szájával, a nyelvével is, gyöngéden, szerelmesen, odaadóan stb., de hát havert így nem lehet...

2016. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

k. ann(y)át a gyereknek de komolyan, nekem is kellenek ilyenk lányhaverok:D

nyisd ki a szád úgy kezdj hozza

2016. márc. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először kezdjétek aprocska csokokkal,erintsétek ossze ovatosan az ajkatokat párszor,majd engedjétek egymas szajaba a nyelveteket,erintsétek ossze,majd ujra aprobb kis csokok,de most kicsit intenzivebben majd megint erintsetek ossze a nyelveteket,de most kivsit mélyebbre engedhetitek a nyelveteket egymas szajaba,majd kezdjetek el "kardozni" a nyelvetekkel. Lenyeg,hogy ovatosan lassan kezdjétek,majd egyre szenvedélyesebben és rafogtok érezni majd így osszehangolodtok menetkozben:)
2016. márc. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi okból kívánsz nyálatcserélni a haveroddal? Sajnos én nem tudok segíteni, nekem az is nehézséget jelent hogy mások után igyak. A csókot még el tudom fogadni. :)
2016. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erősen ellenjavalt az amit tervezel. Haverral NEM csókolózunk. Még egy puszi is rosszul sülhet el.

Ezt jó tanácsként fogd fel.

Azért sok sikert mindenhez.

2016. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is ogy gondolom, de sajna fogadásból indult az egesz
2016. márc. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!