Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 15 éves lánnyal nem gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lánnyal nem gáz összejönni 18 éves fiúként?

Figyelt kérdés
És az ebben a korosztályban lévő lányok hogyan viszonyulnak az idősebb pasikhoz?

2016. ápr. 8. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igaz, két hét múlva 16 leszek, de pár hónappal ezelőtt is lett volna esélye nálam egy 18 éves fiúnak.
2016. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Igaz már nem vagyok 15, de akkor sem gondoltam volna gáznak, már csak azért is mert az a korosztály pasikínálata eléggé olyan amilyen. :) 17/l
2016. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha 20 lennél már gáz lenne, de ez így pont jó.
2016. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én 14 voltam amikor összejöttem a 19 éves barátommal. most már 15 vagyok,ő meg 19. Már több mint féléve együtt vagyunk,vannak viták,hogy én mennék bulizni, ő meg állandóan dolgozik,de megszoktuk ezt is oldani,hogy ha ráér akkor elmegyünk együtt. amúgy sokkal jobb egy idősebb fiúval lenni,mert érettebb,sok mindenre megtanit minket,fiatalabb lányokat.Amúgy az előző abrátnője is 15 volt. Meg az osztályunkba csak lányok járnak (cukrász osztály) és a félosztályunknak 18-19 éves barátja van. amúgy meg egyáltalán nem gáz,nem is tudom hogy hogy merülhetett ez fel benned! :) 15/L
2016. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
előző vagyok. rosszul irtam. amikor én 14 voltam, akkor ő 18 :)
2016. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért a 15 éves lányok nem olyan éretlenek a pasik társaságában, ugye? :D


Én egy kicsit komolyabb típus vagyok. A saját korosztályom már eléggé megelőztem mentálisan.

2016. ápr. 8. 17:22
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom ki hogy van vele, de szerintem ha bejöttök egymásnak akkor nem azon kéne gondolkozni hogy mennyire gáz

(csak megsúgom, 15 éves ismerősömnek 20 éves barátja van)

2016. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztosan le leszek pontozva, de nekem 25 évesen is volt 15 éves barátnőm. Mondjuk nem látszott a korkülönbség, mert én jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ő pedig idősebbnek. Mindenesetre jól megvoltunk, 5 hónapig tartott, és barátságban váltunk el.
2016. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én idősebbnek nézek ki.
2016. ápr. 8. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor gáz. én is többnek néztem ki 21 évesen a koromnál (vagy 30-nak), esti tagozatra jártam 11-es voltam, össze nem jöttem volna egy 15-16 évessel.
2016. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!