Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek megy bele egy kapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek megy bele egy kapcsolatba, ha nem érez semmit irántam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lehet fogunk szakítani,olyan érzésem van.Nem érzem azt a törődést,amit én adok neki.Magától nem hív,nem ír,mindig én érdeklődök iránta.Kicsit egyoldalúnak érzem a figyelmet..
2016. ápr. 10. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor halott az ügy ha egyoldalú a dolog. Találkozzatok személyesen beszéld meg ezt vele. Egy párkapcsolat részben a kölcsönösségről szól, ha ő nem érdeklődik feléd, nem törődik veled akkor már kár a gőzért szerintem. Vannak lányok akik tudatosan várják hogy keressék őt és ne nekik kelljen de azoknak a kapcsolatoknak sosincs jó vége. Nekem is volt ilyen barátnőm fél évig hasonlóan voltunk, mindent nekem kellett tennem ő meg csak ölbe tett kézzel várta a dolgokat, fél év után ebbe fáradtam bele, akkor tudtam meg hogy másoknál ő kezdeményez majdnem mindent még fiúknál is. Persze nem csalt meg és nem is pasizott tehát tiszteletben tartotta a kapcsolatunkat, csak nem tett semmit érte. Amikor szakítottunk akkor is egy srác udvarolni kezdett neki és igaz 3 hónap múlva jöttek csak össze de a sráccal is ugyan ezt művelte de a srác az nagyon papucs figura volt ő 2 évig elvolt vele és szó szerint fényesre nyalta a valagát aztán dobta őt a csaj.

Persze időközben én is ismerkedtem, próbálkoztam lányoknál de majdnem mindegyik ilyen volt hogy várták hogy én keressem és én meg én és csak én. A jelen barátnőm az aki más mint a többi, ő gyakran ír nekem, gyakran keres, kölcsönös minden. Én is keresem, ő is keres. Amikor 12 órába dolgozom akkor szigorúan csak egy sms-t küld hogy ha ráérek akkor hívjam fel hogy mivan velem mert ő nem akar zavarni. Amikor találkozunk akkor mindig kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt.

2016. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolatnál működni kéne az "adok-kapok" elvnek, ha úgy érzed ő nem igazán "ad" , próbáld megbeszélni vele, NE kérd, hogy változtasson. Ha fontos vagy neki, akkor magától felajánlja, hogy változtat és tettek is követik. Ha nem, akkor pedig ne vesződj vele, mert csak érzelmileg kihasznál.
2016. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!