Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek én rontottam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el szinte mindent? Lányok, ez nálatok szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

18F

Ő 17L

Már szakítottunk de kíváncsi vagyok ezekre.

Mikor megismerkedtünk akkor nagyon jó volt vele minden perc. Teljesen az ideálom volt külsőleg, belsőleg. Intelligens,kedves,sportos,humoros,normális...

Volt hogy 4 órán keresztül folyamatosan beszélgettünk telefonon.

Sokat találkozgattunk,beszélgettünk,hülyéskedtünk. Éshát alakultak a dolgok.

1,5 hónap ismerkedés után összejöttünk. És olyan volt mintha minket egymásnak teremtettek volna,nagyon sok volt bennünk a közös és gondolkodásra is hasonlók voltunk.

De ő az 1.hét után megcsalt úgy hogy egy iszogatás közben hirtelen lekapta egy haverja akit korábban elutasított. Elvileg 1 csók volt. Más részletet nem tudok.

De ezt nekem nem mondta el sose,de barátnőjétől hallottam hogy azért nem mondta mert nem akarta hogy szakítsak vele mert szeretett.

De valahogy megváltoztam.

Beszélgettük is hogy bemutatjuk egymást a másik családjának. Én találkoztam a családjával 1-2x de ő nem az enyémmel. Ő sose volt nálam de én sokszor voltam nála.

Nem hülyéskedtünk annyit és úgy ahogy a párok szoktak.

És amikor náluk voltam akkor mindig rámásztam hogy legyen valami,orál volt. 1x akkor is mikor pont megjött neki.

Lehet ebből azt szűrte le hogy csak a szexért vagyok vele. Nemtudom. Ilyen problémákat nem mondott mikor sorra kerültek.

Pedig nagyon szerettem.

Aztán egy idő után elhanyagolt nevetséges indokokkal és végül szakításba kergetett ezzel. Szakításon még sírtam is.

Szakítás után 2 héttel észbekaptam és próbáltam visszahódítani de folyamatosan csak visszautasítást kaptam.

Ő volt az első barátnőm.

Neki pedig én voltam az első barátja.

Azért jó lenne ezt tudni mert ha valami véletlen folytán az újrakezdést beszélnénk meg akkor tudjak mit reagálni.(hallottam hogy sírt miattam nemrég meg hasonlók)

Az én hibám lenne?

Ezek vezethettek az elhanyagoláshoz és a kapcsolat kihűléséhez?

Nem akart sose megbántani ezért nem szakított a kapcsolatunk mélypontján meg hasonlók.(de ez véleményem szerint hazugság és hülyítés)

Meg próbáltam vele megbeszélni anno hogy találkozzunk többet és csak bólogatott de nem változott semmi.



2016. ápr. 15. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne nyomaszd őt egyből azzal hogy szeretnéd újrakezdeni. Valami miatt vége lett, tudd meg miért, kérdezd meg tőle. Szépen fokozatosan építsetek egyből mindent elölről. Igazából én is lány vagyok, de nem tudom mi történhetett, hiszen ő csalt meg téged. De ha még mindig érdekel, lassan közeledj felé
2016. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Egy ilyen retekkel akarod újra kezdeni?!


PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF


Legyen már tartásod. Ettől 100% értelmesebb, szebb és hűségesebb lányt fogsz találni, nekem elhiheted.

2016. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!