Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon nyomul, de nekem nem jön be. Kedvelem, mint egy barátot, de semmi több. És a másik dolog az, hogy az egyik barátja tetszik már régóta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég hosszú, unalmas sztori lesz, de aki úgy gondolja, hogy tud normális tanácsot adni, kérem olvassa végig.

Szóval van ez a srác, nevezzük G-nek, aki egy ideje próbálkozik, de nekem nem jön be, kicsit sem. Kedvelem, mint egy barátot, de nem tudnék vele úgy együtt lenni. Tegnap kihívott, azt hittem a barátai is ott lesznek és nem csak ketten leszünk, de nem így volt. Nem is egyszer próbált meg megcsókolni, összevissza nyaldosott, de mindig eltaszítottam. Kérdezte, hogy mi a baj, de azt modtam semmi, csak most inkább ne csináljuk. Ettől eltekintve még jónéhányszor bepróbálkozott.

Most jön az a rész, amit elolvasva azt fogjátok gondolni, hogy egy nyomorult szerencsétlen r***** vagyok.

Kérdezte, hogy kedvelem-e, kimegyünk-e még együtt, együtt maradunk-e, és azt mondtam igen. Itt hibáztam, de nagyot. Viszont végig az járt a fejemben, hogy az egyik haverja (nevezzük B-nek), aki már régóta tetszik, biztos ott lesz, ha úgymond "bandában" megyünk.

Tudom, hogy ennél rosszabb dolgot nem is tehettem volna, hogy hazudok neki, azért hogy B közelében lehessek. Utálatos dolgot tettem, és ezek után nem tudom, hogy adjam a tudtára, hogy csak barátként tekintek rá és hazudtam.

Régebb B-vel volt egy kis... valami közöttünk, beszéltünk, és meg is csókolt egyszer, de azóta mintha levegő lennék. Néha csak úgy bámul, majd elkapja a fejét, de soha nem mond semmit, épp hogy köszön, az is mintha nehezére esne.

Ő az a fajta srác, akit mindenki bír, mindneki vele akar lógni, rengeteg lánynak tetszik, az a "menő", vicces vezérgyerek. Mindannyian ismertek ilyet, biztos vagyok benne.

Azt gondoltam, ha G-vel jóban vagyok, és velük lógok, újra jóban leszek B-vel is. De nem akarom G-t hülyíteni, így is nagyon elhitte, hogy mi együtt leszünk. Tudom, hogy én rontottam el, azzal, hogy hazudtam, de csak B járt az eszemben, próbáltam megoldást keresni arra, hogy a közelében lehessek, és akármi is romlott el, hozzam helyre. G kedves srác, talán túl kedves is, és nagyon nyomul, de valahogy el kellene mondjam neki, hogy barátságnál több ebből nem lesz, úgy, hogy ne sértsem meg.

Nem tudom mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen.


2016. ápr. 30. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, én ehhez nem értek, de szerintem ne kerülgesd a forró kását és mondd meg az igazat. Maradjatok barátok ezzel a G gyerekkel.
2016. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!