Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti elengednetek baratnotoket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednetek baratnotoket?

Figyelt kérdés
Barátnőm elakar menni 2esbe egyik barátjával valahova. Kérdeztem hogy kettesben? Igent mondott(engem meg be se mutatott neki, csak áradozott róla hogy jó fej meg vicces). Nekem ez randinak tűnik, szerintetek
2016. máj. 11. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha azonos nemüek nem kel agódni, amugy meg engedd hagy eljen kuon is ha az kel neki, de ved el mind2 tol az ovszert, mert ugy ha terhes lesz a csaj akor rajösz h megcsal:D
2016. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azonos
2016. máj. 11. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor nagyon vond kérdőre
2016. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ott dugás lesz.
2016. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát érdekes...csak azért mondom hogy lehet hogy gáz van, mert áradozik róla. Ugyanis én is találkoztam már fiú barátommal úgy hogy barátom volt közben, de először megkérdeztem a barátomat, tudta hogy hogy viszonyulok a dologhoz.(A srácnak valószínűsíthetőleg tetszem, de nekem ő nem tetszik, de mivel barátként fontos nekem így nem akartam megbántani hogy már az ezredik találkozó alól húzom ki magam.) Szóval ő mondta hogy nyugodtan menjek. Ettől még lehet hogy nem randi, meg nem akar megcsalni, de enyhén érdekes a szituáció...
2016. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi van veletek emberek? :D Most jó indulatból szólok a kérdezőhöz meg a válaszolókhoz is, szerintetek ha randi lenne, csak úgy lazán közölné és tájékoztatna róla. Azt aláírom hogy jobb résen lenni, de nem tulajdonod, légy férfi és mondd neki, hogy jól van érezd jól magad. KI tudja, még nagyot is nőhetsz a szemében. Azt nem mondom, hogy jó érzés lesz, de nem tilthatod meg neki mert az rosszabb ( tapasztalatból mondom ). Te is próbálj valami csaj ismerősöddel csinálni programot. Jegyezd meg egy életre, akit vinni lehet, azt vinni is fogják, de muszáj megbíznod benne mert különben sok veszekedést szíthat.
2016. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, azt mondtam neki, hogy menjen nyugodtan, de engem akkor is idegesít kicsit. És oké, hogy akit vinni lehet azt viszik, de nem szeretnék akkorát csalódni, hogy megcsaljanak.
2016. máj. 12. 08:02
 8/12 anonim ***** válasza:
De erről szól a bizalom. Ez ellen nem tudsz tenni. Kénytelen vagy megbízni benned, mert különben úgy jársz mint én, hogy nem lett volna okom féltékenykedni mégis megtettem és elmartam magamtól. NA, szerintem te sem akarod ezt..:)
2016. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsánat, *benne
2016. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle: -Megcsalsz, asszony? :D

Egyébként nem árt résen lenni de bízzál meg benne így lehet hogyha esetleg mégis randi akkor bűntudata lesz és nem fog megcsalni. A lényeg hogy ne süllyedj le az én szintemre, mert én a cukiig követtem a barátomat és kiderült hogy nekem rendelt tortát a szülinapomra. :D

16/L

2016. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!