Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mi tetszik most egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estibálint kérdése:

Lányok! Mi tetszik most egy lánynak egy 15/16 éves fiún?

Figyelt kérdés
Mármint mi a "vonzó"? Jó humor, jó személyiség, valami ész, vagy kefefrizura és 6000 like a facebook profilképen? Új suliba megyek (gimi 0. oszt.) és szeretném tudni, hogy mi most a "menő".

2016. máj. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
jó humor, kedves.figyelmes,hátne legyen hülyegyerek,a 6000like facen nem érdekel...ne legyen hazudozós bunkó stb...de mindenkinek más izlése és igen vannak olyanok akiknek a mostani "menő gyerek vagyok" stílus jön be...
2016. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos,hogy tudjon komoly lenni megtudjak beszelni vele mindent,de legyen jó humorérzéke is és lehessen vele hülyéskedni.Nem kell,hogy kefefrizurád legyen,de a stílusod azért legyen jó,az sosem hátrány. :)
2016. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 valaki54321 ***** válasza:
Legyél humoros, őszinte, tudj komoly is lenni, a külső nem számít de azért legyél igényes. Ha van stílusod pluszpont. Legyen eszed, de a mai lányok mint pl én bírom a rosszfiúkat. Nem a segghülye kategóriát, hanem akinek van esze, de mégis rossz. A legfontosabb: add magadat mindig! Ja és azért ne változz meg mert az menő...:) 15/L
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
brooklyn beckham külső *o*
2016. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb az mint 50 éve is, jóképűség, magasság, önbizalom, sportosság, jó humor, emberismeret, nem árt a tehetség pl gitárhoz meg az hogy biztonságot sugározz.
2016. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3:

"de a mai lányok mint pl én bírom a rosszfiúkat."

Nem, a mai lányoknak csak elenyésző része bírja a rosszfiúkat. Szerencsére nem mindenki olyan, mint te.....ne is legyen.

2016. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. máj. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!