Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem megcsal, sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal, sokszor megbánt mégis szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval..Here begins my love story..

A baratnommel kb 3 honapja vagyok egyutt.Eleinte minden szuperul ment,de mostanra egyre tobb dolgot tudok meg rola es ugyerzem megcsal.Irto sok fajdalmat okoz nekem mostanában,gondolom nem tudja,hogy igy van.

Pl. kb minden fiu osztalytarsaval beszel,(elméletileg hazit ad le nekik v lecket stb),kiszedi a szemoldokuket,minden sraccal sziv-puszi stb.S en meg lofasz.

Masik..Keres valami kepet a telefonjában,allok mellette,meglatok egy kepet amit nekem kuldott,eleg keves ruhában van rajta.Mondom neki,hogy nem lenne jo,ha meglatnak a tobbiek,visszavalaszol,hogy ja xy mar latta. (Sorol 3 fiunevet).Emellett egy csomo fiuval beszel,koztuk exeivel stb.Mindegyikkel sziv puszi idk.

En meg feladtam miatta az egesz eletem,abbahagytam a kalandokat,mindent.Nem bizom benne.Nem tudom mit csinal ha en nem vagyok ott.


Paranoias vagyok,vagy ha ennyire nem bizom benne mit kellene csinaljak?Annyit bant ilyen aprosagokkal,megis szeretem.Nagyon gyakran felmerul bennem az erzes,hogy megcsal.


Elnezest a hanyag fogalmazasert es szerkezetert,meg vagyok hulve es meg ez is bant,nem vagyok jo passzban.

Koszonom a valaszokat. :)



2016. máj. 26. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszeljetek erről,hogy mit érzel! És kérdezd meg azt hogy megcsal e ? Mondd neki ,hogy mondjon igazat! És ha azt mondja igen akkor szakits vele!😬
2016. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel ezeket elmondja neked nem valószínű, hogymegcsal, de azért mégis fura. Szeribtem fontos vagy neki, ezért nem mer szív, puszit küldeni. De lehet, hogy te is megbántod csak nem veszed észre, hogy visszaadja. Kérd ki más (megbízható) ember véleményét!
2016. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!