Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én csak annyít szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak annyít szeretnék kérdezni hogy mit tegyek bele szerettem egy lányba és nem bírom el engedni ő csak zaklatásnak veszi hogy írok neki hívom stb. Most írtam neki hogy mindenhez az engedélyét fogom kérni tényleg csak ő kell nekem. Hmm?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 20:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Van rá esély hogy a barátja maradhassak ?

Tényleg nagyon fontos nekem és nem akarom elveszíteni soha. Azt is írtam hogy akkor csak lécci havi 1 szer had hívjam fel

2016. jún. 6. 20:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj rá, azt semelyik lány nem bírja! Hagyd lélegezni.


Emellett, nem bántásból, de a helyesírásodon kicsit dolgozhatnál. Imponál a valamit érő lányoknak, ha intelligens, művelt embernek tűnsz, akire felnézhet. Ehhez pedig a helyesírás elengedhetetlen. :)

2016. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!