Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyi idő után mondtátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után mondtátok el a szülőknek?

Figyelt kérdés
sziasztok! az lenne a kerdesem hogy miota voltatok mar kapcsolatban valakivel amikor bejelentettetek ezt a szuleiteknek? van erre valamilyen szabaly hogy mennyi ido utan kell tudniuk rola? vagy mar a legelejetol? kort es nemet is irjatok legyszi, koszi!
2016. jún. 7. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónap után, távkapcsolat volt, szóval az első találkozó előtt.

17/L

2016. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudtam ezt hogy kell bejelenteni, meg nem is mertem igazán, szóval rákérdeztek hogy most velünk mi van, mert azt tudták hogy többször is találkoztam vele. Nagyon örültem hogy megkérdezték mert nem tudom mikor böktem volna ki:D Ez 1-2 hónappal azután volt hogy összejöttünk. 19l akkor 17l
2016. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A volt osztálytársammal kezdtem el járni. Anyukámék már ismerték hallásból és látásból. Már elég idős vagyok, így a járás után pár nappal nála aludtam, mert egy buli után nem tudtam volna hazamenni, mert nagyon messze lakok a belvárostól. Persze csak pár napja jártunk, nem történt közöttünk semmi, ő a padlón aludt. Másnap haza vitt kocsival. Előző este nem tudott volna, mert alkoholt fogyasztott. És akkor anyukámék megkérdezték ki hozott haza? És hogy nála aludtam-e? És hogy akkor most együtt vagyunk? És ha igen akkor meg akarják ismerni. Rá pár napra nálunk ebédelt. Szóval már az első héten tudomást szereztek róla. 18/L Ez egy hónapja történt.
2016. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszoloknak! :)
2016. jún. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!