Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek baj, ha a barátomo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a barátomon kívűl tetszik még más fiú is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek baj-e ha még más fiú is tetszik a páromon kívül. Nagyon szeretem a párom, viszont van még egy fiú aki tetszik, viszont ő télleg csak tetszik, és semmi komoly.

2016. jún. 8. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy 16/L
2016. jún. 8. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
ja az
2016. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé. Pont emiatt lett vége egy alakulóban lévő dolognak, mert a lányt túl megbízhatatlannak tartottam. És szerintem az is volt.
2016. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Fordított esetben neked sem esne jól.
2016. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Itt mindenki ennyire féltékeny? o.O

Ez többféleképpen is értelmezhető, és nem mindegy a szituáció. Ha valaki a párja mellett már a következő "áldozatot" keresi, na az gáz, ez esetben jobb szakítani. De ha egy színész, valami más híresség tetszik valakinek, vagy egy vonzó embert lát az utcán, azzal semmi baj nincs. Tudni kell kezelni a helyzetet, nem bámulni feltűnően, egyebek... Meg attól, mert valaki tetszik valakinek, egyáltalán nem biztos, hogy össze is jönne vele. A kezdeti rózsaszín köddel jár az, hogy valaki szó szerint rá se bír nézni a párján kívül más ellenkező neműre. De ha ez elszáll, és más is tetszik(külső vonzalom, semmi több), egyáltalán nem jelenti, hogy emiatt ki is kezd vele az illető. Ha valaki mégis képes a külseje miatt otthagyni a párját és lecserélni egy "jobbra", a megcsalt félnek talán jobb is, hogy megszabadult tőle. 17/L

2016. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval!
2016. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj, pl.: tudok olyan embert aki azt mondja hogy neki CSAK :D minden 4-5. csaj az akit nem d***a meg pedig van barátnője és mégis egy jó ember mert nem csalja meg

+

nem tehetsz róla ha megtetszik valaki más, sőt ha nagyon merész vagy és nagyon jó párkapcsolatod van akkor megkockáztathatnád hogy megmond persze burkoltam jelzésszerűen hogy pl.: hmm néz milyen jó vádlija van annak a srácnak, nem akarsz cserélni vele :D?

+

fiatal vagy! ilyenkor még nem kell megállapodni egy ember mellett, de persze ha valakit szeretsz akkor nem ajánlatos lecserélni :D

2016. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ez a normális. Hát milyen durva lenne már, ha az egész Világon csak egyvalaki lenne az eseted, de ő meghalt volna, mielőtt megismerted? Annak nem lenne sok értelme. Hát szerintem tök normális, hogyha megnézel egy szép fiút, de a barátodat ne csald meg, ha már beleszeretsz másba, akkor szakíts a barátoddal, és ne hagyd abban a hitben, hogy még mindig belé vagy szerelmes. Nekem is tetszik egy csomó fiú, szerencsére rengeteg helyes pasi létezik. Ha szép, meg helyes, meg a szemében van valami, akkor persze, hogy tetszik, de az még nem azt jelenti, hogy rögtön le is akarsz feküdni és le is fekszel vele. Rengeteg pasi van, akinek van valami tulajdonsága, ami miatt lehet benne gyönyörködni, mert tényleg szép, esztétikus; ez akár tényleg valami apróság is lehet, például az orra, a füle, a keze, a haja, bármi. Ami szép rajta, az értelemszerűen tetszik, és nem az van, hogy csak egyetlen gyönyörű pasi létezhet, a többi meg adott esetben ronda. (Aki nem tartja magát szépnek, nem akarom megbántani, csak érzékeltetésként írtam, hogy miért mindenkinek csakis kizárólag egy tetszhetne? Hát mert az elég durva lenne. És nem szép embereken is lehet találni valami olyat, ami szép, ami esztétikus, olyan is van, hogy a belsője szépíti meg, nekem konkrétan van is ilyen. Egyáltalán nem szépek a vonásai, de a személyisége miatt jó bámulni arcát, jó ránézni, mert egy csupa-szív-lélek ember, és ugye ez lerí róla, nagyon egy kedves jelenség:))
2016. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!