Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ismerkedtek facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval a facebook ismerkedés nekem nem jött be igazán, kíváncsi lennék hogy aki tényleg több lányt is így ismert meg úgy hogy barátok,összejöttek hogy csinálta?


Nem a köszönésre (ráírásra)gondolok mielőtt valaki ki írná elkezdeni el tudom akár beszélgetni is amíg el nem fogy a téma, de hogy vittétek tovább?



2016. jún. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha olyan korán elfogy a téma, hogy onnantól kezdve simán elképzelhető, hogy egy szót sem váltotok egymással és mindketten simán el is felejthetnétek a másikat, akkor arra felesleges rágyúrni.


Igaz, egész életemben egy párkapcsolatom volt, viszont az lassan négy éves, és úgy kezdődött, hogy barátnőm akkor még "messze élő random jó csaj, akit egy random weboldal kapcsán jelöltem be" státuszban volt, aztán egyik nap rám írt és beszélgetni kezdtünk. Volt miről beszélnünk, megértettük egymást, egyre csak jobban érdekelt minket a másik személyisége. Aztán találkoztunk személyesen, és össze is jöttünk. Nyilván, ehhez egy nagy adag mázli is kellett, de szerintem ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor tényleg az a megoldás, hogy találsz valakit, akivel nem lesz oly hamar unalmas a beszélgetés.

2016. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. :D Ha össze is jönnél egy csajjal, akivel nem nagyon van közös téma, max. 2-3 hónapig tartana a kapcsolatotok, aminek nem látom sok értelmét. Inkább várj egy olyanra, akivel kölcsönös az érdeklődés, ha barátságból szeretnél kapcsolatot, oda főleg ez kell kezdésnek. Én a fészbukkos ismerkedést is hanyagolnám, ha megteheted inkább járj olyan szakkörökbe, társaságokba, ahol akadhat hasonló érdeklődésű lány, valami közös hobbi jobb kezdés lehet. Egyébként az is érdekes történet ahogy én ismertem meg barátomat, netes számítógép alkatrész biznisszel kezdődött a beszélgetésünk... xD Szóval ezek a dolgok inkább a szerencsén múlnak. Nem írtad a korodat, de nem kell elkeseredned ha egyelőre nem jön össze semmi. Tényleg inkább várj egy hozzád valóra, minthogy pár havonta mással legyél. 17/L
2016. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha ronda vagy nem is fogsz csajt felszedni, főleg fészbukkon nem, de máshol sem. Bocs tesó, de ez az igazság. Én is rút gyerek vagyok.


Amúgy még ahelyes fiúkat is lekoptatják. Egyszer haverokkal ennek voltunk tanúi. Néztünk is, hogy mi a f-sz.

2016. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Igaza van az előző hozzászólónak!


Ha ronda vagy, akkor eláshatod magad, viszont, ha sok pénzed van, akkor az összes nőt megkaphatod.


Ez a szomorú valóság.

2016. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25 voltam, amikor facebookon szedtem össze az exem...

Az, hogy mennyire nézel ki jól az relatív, kinek mi a zsánere ugyebár... Átlagos srácnak mondanám magam.


Facebookon egy csoportban kezdtünk beszélgetni, tudod vannak ezek a ismerkedős csoportok. Kiírtam aki unatkozik írjon, vagy like és írok...

Rám írt 3 hónapig beszélgettünk, nem jött be, picit se. Időtöltésre szántam, de elhülyéskedtünk, mindenféléről eldumáltunk, bírtam a csajszit, de ennyi...

Aztán fel akart köszönteni szülinapomkor nagyon, amikor 25 töltöttem, és annyira lelkes aranyos volt az igyekezete hogy találkoztam vele, és a kisugárzása meg a személyiségébe beleszerettem.

Szóval bármi megtörténhet...


Én annyi tanulságot mondanék, hogy vedd lazára, szard le, és még akár valami össze is jöhet ha úgy alakul :)

2016. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszoló vagyok ismét, és pár másik válaszoló megnyilvánulásához annyit fűznék, hogy nem vagyok egy vonzó fiatalember szerintem, mindig mondom barátnőmnek, hogy sz@r az ízlése. Akik egyfolytában ezzel "ha ronda vagy, akkor reménytelen vagy, a csajokat csak a pénz érdekli blalbla" idiótasággal jönnek, azoknak általában van valami tényleges, komoly hibájuk, amit nem akarnak figyelembe venni, mikor kudarcokról van szó, mert könnyebb mindent a nők felszínességére fogni.
2016. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eni20723 válasza:

3-as válaszoló. igen sok olyan lány van aki csak a pénzre hajt de van még sok normális lány is :)

A kérdezőnek pedig inkább barátkozz élőben ne a neten :)

2016. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!