Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretek egy lányt mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány az osztályban aki szerelmes egy másik fiúba.

De én viszont belé volt már olyan,hogy bókoltam neki és jól fogadta.

De egyszer egy fogadás miatt véletlen pár haverom szóba hozta ha nyernek akkor ad egy szájra puszit nekem erre az volt a reakciója , hogy "fúj".

Ez jelent valamit vagy csak még nem ismer eléggé és azért volt rá ez a véleménye?



#remény #Tinipárkapcaolatok
2016. jún. 9. 16:25
 1/5 Andicika ***** válasza:
100%
Ezt sok fél képpen lehet értelmezni, a leírtak alapján. Lehet azért mondta, hogy csak leplezze magát a haverjaid előtt, viszont lehet egy olyan is, hogy tényleg nem tudna szájrapuszit adni neked. Az is lehet hogy kicsit túlzott a hölgyemény. Ezt úgy tudod kideríteni, ha még egy kicsit bókolsz neki, és inkább ő utasítson el, mithogy ne tudd hogy mi lett volna ha nem teszed. (személyes vélemény. nem tudom te hogy gondolkodsz) 17\L
2016. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igaznak gondolom amit mondtál úgy, hogy meg próbálom.

Köszi😊

2016. jún. 9. 16:37
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Viszont figyelj a jelekre. Ha kicsit is úgy tűnik kényelmetlenül érzi magát a bókolás miatt hagyd egy kicsit nehogy kerüljön emiatt. (Velem ez volt és eléggé megbántottam azzal, hogy kerülöm)
2016. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm és akkor oda figyelek a jelekre is.

😊

2016. jún. 9. 16:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a lány régen együtt volt a fiúval és kezdenek újra összemelegedni.

Ilyenkor mi a teendő?

2016. jún. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!