Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem bírom már tovább velük!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már tovább velük! Nem tudom mit tegyek, miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

Fél évig teljesen tökéletes volt az életem, aztán nagyon beteg lettem, történtek olyanok, hogy el vesztettem barátokat, akiket mostanra vissza szereztem. Legalább 1 hónapot nem voltam iskolában. Mire vissza értem úgy fogadott az osztály, hogy a fiúk állandóan beszólnak valamit, amit a Mónika Show-ból hallottak..és tudjuk, hogy oda is milyen emberek járnak be..szóval. be szólogatnak, FÚJTOGATNAK, és lopnak. De nem csak velem teszik ezt. Csak engem visel meg különösebben. Próbáltam már, hogy viccnek fogom fel..de nem megy. Fárasztó. Ma például el rontották a 700Ft-os tollamat, és bele nyúltak a táskámba, majd ki lopták az 50.000Ft-os telefonomat.

de azt sikerült vissza szereznem (még szép).

mikor ki értem a suliból fel hívtam anyát, mondta, meséljek. El mondtam neki, erre jött az üvöltözés (abban a legjobb), hogy ő előre megmondta, hogy ne foglalkozzak velük. Kérdezem én, hogy hogy a viharba ne foglalkoznék velük ha osztálytársak? 3 fiú tulajdonképp, akikről szó van, akikkel mindig jóban voltam régen. Most jött el az az idő, mikor tényleg végeztem velük, mint barátokkal, legalább ameddig nem komolyodnak meg. Nem gyakran írok ki ide valamit, csak ha már nagyon szükségem van a segítségre. 13/L


2016. jún. 13. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Osztalyfonokodnek nem tudnal szolni,vagy igazgatonak?
2016. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd az "ügyet" az igazgató elé csak akkor az lesz a baj h szerintem az egész osztály utálni fog. Az is szóba jöhet h átiratkozol (de szerintem nem szívesen tennéd megértem). Ha ezek nem jók akkor mondd el édesapádnak is a problémáidat még akkor is ha elváltak a szüleid mert ismerek hasonló helyzetű fiút csak ő új és amikor meghallotta az ő apukája is h mi történt egyből beakart jönni. De akár még (ha van) nevelő apudnak is mondd el.
2016. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ofőnek sztm elég lenne elmondani, de családon belül is érdemes, pl. édesapádnak. Lány osztálytársakkal is összedolgozhatsz kicsit, hogy védjétek egymást, ha már ilyen menő fiu osztálytársaid vannak, felsőbb éves rokon, jo ismerős nincs a suliban? A legegyszerűbb sztm ha négyszemközt elmonod ofőnek, neki meg kell tudnia ezt oldani. Apukád meg lehet egyből felmenne. Sztm probálkozz ofővel, ha az nem válik be akkor apu, nagy teso. A 13 éves fiuk fele nagyrészt azért incselkedik veled, mert bejössz neki. Ezt is elmondhatod a srácoknak, hogy ettől nem lesznek jobb arcok, ha ez az indíttatásuk.
2016. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szólj be nekik,mond el nekik,hogy ne csinálják ezt,vagy ha mégis mész az igazgatóhoz.Mert ez már nem vicc.Ha továbbra is folytatják annak ellenére is hogy szólsz,menj az igazgatóhoz.
2016. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik tanárt se érdekli emberek:D az igazgató meg nem hiszi ha nem látja. De végülis már tök mindegy, nyár van, köszi azért a válaszokat. Szép nyarat <3
2016. jún. 19. 19:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és le hagytam hogy az egyik fiú még bocsánat kérő levelet is írt nekem:D
2016. jún. 19. 22:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok hogy elváltak a szüleim? Nem váltak el, Együtt vagy a család, anya, apa meg a 19 éves nővérem ,engem utál a család, nővérem a kedvenc. Szóval szüleimnek nem szólok semmiről, nem is érdekelnek igazán:)
2016. jún. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!