Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem úgy hogy hátrafelé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy hátrafelé haladunk?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja együtt vagyunk. A szüleim szigorúak,nem lehetünk együtt annyit, mint szeretnénk, és a köztem és köztük lévő feszültség miatt gyakran nem olyan vagyok barátommal, mint szeretném. Nagyon jó ember, szeret és tudom hogy kötődik hozzám és hűséges. De van hogy ha másokkal vagyok pár napig, nem hiányzik, és ő is képes majdnem 1 órát autózni azért hogy egy lány ismerősét elvigye egy messzebbi városba.

Az elején én mondtam, hogy térre van szükségem, viszont úgy érzem, emiatt kezd kihűlni a dolog, szinte mintha csak sima haverok lennénk. Nem tudom, mit tegyek, helyre szeretném rázni a kapcsolatot amíg nem késő.

Én 18/l ő 20/f



2016. jún. 17. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg a bizalom is nagy kérdés. Nem mondhatok el neki mindent ami a családomban történik, ezért csak annyit lát, hogy folyton ideges vagyok.
2016. jún. 17. 22:17
 2/7 To7ka ***** válasza:

Szerintem ez a "már késő" pontos definíciója. Ha így éreztek egymás iránt vagy egy kölcsönösen elégséges állapot, de akkor nem írnál ide (és ilyen idősen nem is normális), vagy egy kiégett kapcsolat hamuit kapargatnád. Nem okés ha még 18 évesen is feszültseget generálnak szüleid, simán lehet a srác nem szimpatikus nekik és általában igazuk van (törődnek veled). A lány ismerősét nem vèletlen furikázza, ne legyenek illúzióid. Van hobbija (játék, sport, bármi)? Akkor 10/10szer azt csinálná ha nem valami más izgalom van kilátásban. Barát lányért benzin és 2*1 óra kocsikázás mikor van barátnője? Soha..

Milyen sűrűn tudtok mondjuk egy ágyba lenni, optimális esetben ruha nélkül? 20 éves, ha heti 1-nél ritkábban, sima haverok vagytok. Fel a fejjel!:) rendezd a dolgod szülőkkel, találd meg azt akitől nem kell tér, aki hiànyzik, akit viszel a barátokkal együtt!

2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én ezt már nagyon sokszor átbeszéltem a szüleimmel, de ők nem értenek meg, mindig hatalmas veszekedés lett a vége hogy milyen könnyűvérű vagyok. Barátommal viszont semmi bajuk, családtagként kezelik, csak nagyon korainak tartják, amit nem értek, mivel ennyi idősen el tudom dönteni és van elég eszünk a dologhoz. Viszont meg vagyok kötve, mert nincs még jövedelmem, azt kell tennem, amit elvárnak, különben kidobnak.

Barátom edzésre jár, ott alig van néhány fiú, de eddig nem zavart, csak amióta bennem van hogy ha tőlem nem mintdig kaphatja meg, majd mástól akarja. :(

Mi vagyunk egymásnak az első (komoly kapcsolat, szex)

2016. jún. 17. 22:29
 4/7 To7ka ***** válasza:
Nagyon rossz korban vagytok, hogy a tartós kapcsolat reménye miatt dolgozzatok a problémáitokon, együtt javítsatok a kapcsolaton. Teljesen normális, hogy többet akar, esetleg még erről próbálj beszélni, ritkán de sokkal többet, aktívabban adjatok egymásnak. Persze kezdjen el nyugodtan zavarni ha lányokat furikázik, és ha elengednek barátokkal szórakozni hívd el őt is. Hogy mivel legyen aktívabb az együtt töltött idő amivel egy 20 éves sràc hormonjait lecsillapítod, már másik kategória, de szerintem kitalálod.:)
2016. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az elején én mondtam, hogy térre van szükségem,"

Na,meg is kaptad a tered, és ő is szabott magának sajátot pluszba.

Ennek semmi köze a lány ismerőshöz, csak valahogy beleszőtted.


Neked nem hiányzik, ez a kapcsolat elején főleg nem jelent jót.

2016. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 vagy és már oda is adtad a szüzességed 3 hónap alatt? Vagy kevesebb? Ez felelőtlenség volt, tekintve a körülményeket.

Hogy nevezhetsz 3 hónapot komoly kapcsolatnak? Lehet,hogy a szándék komoly, de komoly kapcsolatnak ennyi időt nem lehet nevezni.

2016. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, elgondolkodtattak. Nem, 3 hónap még nem komoly, de régóta ismertük egymást és alakult köztünk, csak így jött ki a dolog. Az elején rengeteget beszéltünk róla ki hogy tervez, és mindketten azt mondtuk, hosdzútávra tervezünk, addigra már megismertük egymást, én is olyan személynek találtam, aki mellett azt éreztem (érzem) hogy számomra jobb srác nincs. És tudom hogy ezzel ő is így van és általában többször mutatja ki az érzelmeit mint én, talán ez a fő ok, nem tudom.
2016. jún. 17. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!