Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és néha nem érzem, hogy szeretem, máskor meg hiányzik... Olyan dogok is idegesítenek vele kapcsolatban, amikről nem is tehet... Például a hangja néha... Szerintem ő szeret, de pár hónapja már nem mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek". Egy ideig én mondtam, mert akkor úgy is éreztem. Több mint másfél éve vagyunk együtt. Mit tegyek?

És hogy kell úgy szakítani, hogy ne bántsam meg nagyon? Ő az első barátom...



2016. jún. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem kérdezted már megy egyszer?? Mintha olvastam volna, de komolan..
2016. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*komolyan
2016. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nekünk kell tudni hogy szakíts-e a barátoddal
2016. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad jól vele, ha úgy érzed, hogy már inkább a terhedre van, ha a vele töltött idő nem kikapcsolódás, hanem fárasztó tevékenység, akkor valóban jobb lesz szakítani. Fölöslegesen raboljátok így egymás idejét. És a szakítást egyenesen tedd, ne mellébeszéléssel, ne kifogásokkal, hanem csak szemtől szembe mondd el neki, hogy már nem érzel úgy, mint az elején, és nem szeretnéd folytatni.
2016. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!