Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A Barátnőm, Ha vele vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm, Ha vele vagyok akkor sokat beszélget egy csávóval Messengeren, ha pedig nem akkor meg csak ritkán ír vissza nekem. Régebben a telefonja nem volt lekódolva, nem féltette, de legutóbb ahogy a kezében láttam, rakott rá pinkódot. Vajon miért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Na szerinted miért.

Ébresztő ember.

2016. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha szőkéről van szó, akkor lehet, hogy rájött magától, hogy van olyan funkció .-.

De lehet, hogy segített neki valaki .O. Pld akivel megcsal téged :3

2016. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De miért csinál ilyet?? Én kedves vagyok vele, mindenben segítek neki, támogatom őt, erre ez a válasz... én nem adtam rá okot h megcsaljon, de miért csinálja ?
2016. jún. 22. 13:42
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Mert o nem lany hanem egy selejt! Mindenben vannak jok es selejtek csak targybol ritkabb mint emberbol te kifogtal egy selejteset meg kell szabadulni es rendes lanyt szerezni! Jobbat erdemelsz!


A sok lany most le fog pontozni mert igazam van :)

2016. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem fogja elmondani neked, ki az, aki szívesen újságolja a párjának, hogy több hónapja egy másik pasival beszélget rendszeresen. Nyilván nem akar megbántani sem, meg azt sem akarja, hogy kiderüljön, hogy probléma legyen belőle.

A másik meg az, hogy nagy valószínűséggel teljesen el van laposodva a kapcsolatotok, semmi izgalom, semmi szenvedély nincs benne, unalmas úgy ahogy van. És lehet hogy most még nem lépett félre, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fordult meg esetleg a fejében, hogy a másik pasi vonzó a számára, vagy hogy mi lenne...ha. Nem mondom, hogy így van, de annyi biztos, hogy sürgősen fel kéne lendítenetek a kapcsolatotokat, különben lőttek neki.

Nem azt mondom, hogy ő esetleg tényleg mindent belead a kapcsolatban, de ha te nem tekintesz rá nőként, nem érzi magát melletted igazi nőnek, ha nincs meg az izgalom, a vágy, akkor az a kapcsolat már régen rossz...és ez vezethet oda, hogy egy másik pasi a közeledésével esetleg "előhívja" belőle a nőt, a vonzalmat, szóval bizonyos érzéseket, dolgokat ébreszt benne, a ti kapcsolatotok pedig tovább romlik.

Tessék kommunikálni, őszintén beszélgetni és felpezsdíteni azt a kapcsolatot, hogy ne egy megszokott dolog legyen, ha mindketten nőnek és pasinak érezhessétek benne magatokat!

2016. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a másik oldal. Velem beszélgetnek a hasonló lányok mikor a pasijukkal vannak! Mindet megdugt@m! Vond le a tanulságot!!
2016. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Szóval szeretsz tárgy lenni.
2016. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"rakott rá pinkódot. Vajon miért?"

Kettőt találgathatsz.

Az egyik: nem akarja, hogy belenézhess.

Ha mást mondasz, akkor is az első lép helyébe!

.

Beszélgetni, vagy írásban társalogni két külön dolog.

Temiért írsz neki, miért nem beszélgetsz vele.

Valszeg másban azt keresi, amit benned hiányol.

2016. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tárgy? Hogy minden ilyen kis ribit megdugh@tok? Én vagyok a tárgy? :D Én nem a pasijuk szemszögéből nézem. Nekem ők az eszköz.
2016. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6

És erre büszke vagy? Gratulálok

2016. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!