Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Keressem vagy inkabb hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy inkabb hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés
Multkor mikor beszeltunk es kerdeztem miert nem keres, azt mondta azert mert ,,idore'' van szuksege hogy atgondolja a dolgokat, viszont nekem pokolian hianyzik. Tegnapelott haza is kisert, es meg beszelgetett velem a kapu elott, szerintetek keressem, vagy inkabb hagyjam? (ekezetekert ne haragudjatok)

2016. jún. 22. 17:26
 1/3 EasyCiS ***** válasza:

Szia!

Sajnos, ha időt kér, azzal ne számíts jóra.

Szerintem hagyd, én ezt tenném, tudom nehéz, de ismerős a helyzet. Ha keresed, az neki rossz, és talán még rossz kapcsolatba is kerültök.

Drukkolok, hogy minden jó legyen, sok szerencsét!

//lebegaviz

2016. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hagyd
2016. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt.
2016. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!