Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek vele csinalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele csinalni mikor kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác régóta tetszek neki, azt mondta szeret, regen is szerelmes volt belém.

Amikor találkozunk/randizunk este akkor köszönök neki és azután mit csinaljak? (Tudom, hogy nagyon idióta kérdést teszek fel, de mégis kiváncsi lennék :D ) öleljem meg vagy csók, vagy mi? Mindjart azert nem akarok rámászni :D

Mert azt mondta legutóbb , hogy már unja (mondjuk el is hiszem) hogy mindig ő kezd el csinalni valamit, én meg szinte semmit nem csinalok magamtól....

Tippek?


2016. júl. 3. 21:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mert az tenyleg gázos ha nincs meg az összhang es csak az egyik fél kezd mindig mindent.
2016. júl. 3. 21:07
 2/12 Tibor33 válasza:
az attól függ hány évesek vagytok ??
2016. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Adelll ***** válasza:
Lassan oleld meg es ha a szemedbe nez meg ilyesmi akkor csokold meg
2016. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk. Johet még tanács :)
2016. júl. 3. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
A szituációtól függ, ha úgy érzed, hogy jól esne egy csók akkor csókold meg, hallgass a megérzéseidre.
2016. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hányadik randi? Ölelés tuti..fogd meg a kezét..nézz a szemébe :) de először okosabb lenne beszélgetni :D
2016. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönök neki , oda megyek hozzá és adok puszit a szájára a gáz?

Utána persze beszélgetnénk :) aztán kozben meg közelebb mennék hozzá vagy nem tudom :/

Hát már 2 hónapja talizgatunk, de kb 10 éve ismerjük egymast es azóta tetszem neki. De most 2 hete fordult komolyra :)

2016. júl. 3. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első csók kezdeményezése nem a te dolgot...

Úgy ki van a pötsöm az ilyen nyomulós lányokkal...

2016. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az első csók már RÉG megvolt :D már lazán smárolunk...

A kérdés az, hogy a lányok ha találkoznak a szerelmükkel, akkor mit csinálnak ?!

2016. júl. 4. 00:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem èrzed hogy mit kellene, mi esne jól akkor mit keresel mellette? A szerelmes lányok folyamatosan érezni akarják fizikailag is a szerelmük tárgyát ez kifejezhető csókkal ami mondjuk sztem nem szájrapuszi szintű legalábbis nálam kézfogás,ölelgetès stb
2016. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!