Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek eljönne az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljönne az exem ha elhivnám valahova 'randira'?

Figyelt kérdés

Szerintetek eljönne az exem ha elhivnaám valahova?


Egy éve szakitottunk a volt párommal de békével váltunk el.Ezután párnapra másik barátja lett akivel egy évig járt és most egy hónapja szakítottak.közbe rámirosgált hogy mi van velem meg ilyenek de én nemfoglalkoztam vele.A barátnője üzent hogy szakitottak és mondja el nekem.Most elkeztem vele facebookon beszélni és megkérdeztem tőle hogy miért üzente ezt nekem és azt mondta ,hogy csak én voltam az első nagy szerelme és hogy nekem ezt tudni kell,hogy szakítottak meg képeket is küld magáról.De azt is mondja hogy neki van most valaki alukulóba de ezt csak nekem mondja és szerintem hazudik csak az a baj hogy nemtudom eldönteni,meg nemakarom hogy összekavarjon és hogy szórakozik velemSzerintetek ha elhivnám valahova eljönne velem?mi lenne a helyes döntés?



2016. júl. 19. 20:07
 1/2 Tini Gomez válasza:
Hát ha még jóban vagytok akkor sztem mondjuk elsőre mond azt h csak egy baráti össze ülés vagy nem tom és csak aztán mond meg neki h ez egy randi egyébként ha valakibe szerelmes voltál akkor mind örökké az maratsz csak még jönnek mások is
2016. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy csak én voltam az első nagy szerelme és hogy nekem ezt tudni kell,hogy szakítottak meg képeket is küld magáról -> akar tőled valamit, lehet csak a régi emlékek, de valamit biztosan szeretne :)
2016. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!