Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt (ex? ) barátnőm, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt (ex? ) barátnőm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 hónapja jöttünk össze, két és fél éves kapcsolatát hagyta ott miattam.. legalábbis én így tudtam. ^^

Elviekben szakítottak, mondta, hogy jóba maradtak, és néha találkoznak, mert barátként még kötődik az exéhez.

Tegnapelőtt elmentünk egyik haverunkkal és vele. Délután közölte, hogy 9-re egyik helyre el kell mennie, mert az apja ott veszi fel kocsival és viszi haza.. mondtuk, hogy elkísérjük, hogy ne menjen egyedül a sötétben...

Győzködött, hogy ne tegyük. Később valaki hívta telefonon, azt mondta az apja, hogy nem megoldható, menjen az egyik helyi szórakozóhelyre, mert ott várja munkatársa, és majd ő elviszi...

Elindultunk, hívta valaki, férfi hang.. egymásra nézünk haverommal, mert teljesen olyan hangja volt, mint exének. Megkérdeztem ki volt, azt mondta az anyja...

50 méterre a szórakozóhelytől mondta, hogy itt köszönjünk el, mert lehet bent van exe, mivel oda szoktak járni inni a haverjaival. xDDD

Elköszöntem (flegmán), majd mikor láttam, hogy bement odamentünk az ablakhoz.. éppen ölelte. Nice...

Később voltak történések azon az estén, amikről inkább nem beszélnék..

Kiderült, hogy csókolóztak is egyszer, amit elvileg megbánt.. nem úgy hallottam.. szívemnek hívta a csávót..

Azóta sír nekem, hogy hogy megbánta.. hogy mindent elszúr az életben.. csak engem tudott idáig igazán szeretni stb..

Nem tudok neki hinni, tényleg szerettem.. ő meg át....tt..

Ti mit tennétek? Adnátok még egy esélyt neki, vagy hagyjam, és éljek remeteéletet?



2016. júl. 20. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1., Az új esélynél az a kérdés, hogyha egyszer megtette, akkor mi a garancia arra, hogy nem teszi meg még egyszer?


2., ha ilyen amikor igazán szeret, akkor milyen amikor igazán gyűlöl?

2016. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem kérdésekre, hanem válaszokra van szükségem. Én is rengeteget tettem fel magamnak...
2016. júl. 20. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem, ezért írtam olyan kérdéseket, amikben eleve benne van a válasz.
2016. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: ha valaki csak úgy lelép egy kapcsolatból egy másik kedvéért, az vajon nem fogja megtenni ezt veled is?
2016. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy adj neki esélyt!


Az ilyenek a kirakatpitsák akik ezt csinálják hogy több vasat tartanak a tűzbe a barátnőiknek ettől hű de menők lesznek, és nyilván szeretne téged is megtartani pótléknak ha esetleg a másik srác dobja akkor is legyen valakije

2016. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Szóval szexelt a volt pasijával?
2016. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó..

first: nem azért tette, hogy menőzzön. xD Ez itt nem menő, jelenleg mindenki hátat fordít neki és bántja ezerrel.

second: nem nem feküdtek le, egy csók volt, ami szerintem bőven elég, akárhogy is "nem jelentett semmit"...

utálom, hogy ilyen naiv voltam, és hittem neki. ^^

2016. júl. 20. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell. Küld el a francba.


https://www.youtube.com/watch?v=cZaJYDPY-YQ

2016. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok:


Persze úriember módjára. ;)

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem!! Nem érdemel meg téged. Ha van benned egy kis tartás szépen megmondod neki, hogy vége. A második esély már nem olyan. Te nem tudsz bízni benne és ez felemészti az egész kapcsolatot.

Szóval ha van egy kis eszed akkor kidobod. ;)

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!