Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ossze vesztunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ossze vesztunk a baratnommel, tanacsokra lenne szuksegem, koszonom elore is!

Figyelt kérdés
Van egy kis baj :/ szoval arrol szol az egesz hogy a baratnommel vagy 2 hete veszekedunk jottek Angliabol valami kirandulok egy fiu volt koztuk es jol elvoltak utolso nap mikor elmentek a fiu ki tett egy kozos profilkepet a baratnommel en nagyon ideges lettem erre a dologra es a baratnom is kitette de veszekedtem vele es kicserelte egesz nap veszekedtunk de megigerte hogy tobbet nemcsinal ilyet de viszont a tegnap meglattam hogy a telefonjan a fiuval van a hattere de megeskudott hogy nem tetszik neki es nem is fog soha nemtudna ra ugy nezni mert engem szeret aztmondja. Ti szerintetek mi tevo legyek? Szakitsak vagy adjak egy ujabb eselyt? Tegnap ota parszor bocsanatot kert es aztmondta hogy megbanta az egeszet es hogy rosz otlet volt, szeretem nagyon es nem akarom elvesziteni tanacsokra lenne szuksegem. Koszonom elore is, ket honapja vagyunk egyutt es semmi baj nemvolt csak ez most bekavart
2016. júl. 21. 13:11
 1/5 anonim válasza:
Szerintem tobb is van koztuk mint baratsag a leirtak alapjan. Az hogy beszelgettek az oke,de a kozos kepek meg az fb profilok mar gyanusak. Te dontesed,hogy mit csinalsz,de en a helyedben tartanek egy kis szunetet es addig megprobalnam magamban tisztazni a dolgokat, esetleg beszelhetnel azzal a fiuval de nem ugy irj ra mint a lany baratja csak vmi altalanos temaval. Mondjuk lattad hogy angliaban volt es hogy milyen es kerdezd meg hogy ki az a lany. Es nezd meg hogy a baratnod mit csinal hogy reagal a szunetre hogy hajt utanad vagy nem
2016. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor a fiú Angliában lakik. Nos ha ez így van akkor úgysem tudnának összejönni... ha érez valamit iránta a lány akkor az hama elmúlik. Szerintem m€g NE szakíts.
2016. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki párkapcsolatban van, nem szokás más férfival készült közös pózolgatást beállítani telefonháttérképként. Azon a helyen a veled készült közös fotójának kellene lennie, vagy más olyan dolognak, ami kedves annyira, hogy nem bánja ha egész nap azt kell néznie.

Higgadtan beszélgessetek, ne veszekedjetek. Mondd el neki, hogy számodra fontos, ha egy kapcsolatban a felek nem cserélik fel a fontossági sorrendet és betartják az egészséges határokat (minden olyan dolgot, ami nem ad lehetőséget a gyanakvásra). Ha a későbbiekben mégsem sikerül hasonló ráutaló jelek miatt visszanyernie a bizalmad, akkor tedd próbára. Inkognitóban jelentkezz be nála, érdeklődj utána, vedd le a lábáról, próbáld megnyerni. A reakciójából majd minden kiderül. De az utóbbi tippet semmi esetre se most vesd be, túl átlátszó lenne.

2016. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én erre nagyon érzékeny vagyok és akármennyire is szeretném már rég kib#sztam volna a helyedbe a qrva anyjába...
2016. júl. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom otthagyni mert szeretem ! Enis erzekeny vagyok ezekre de szeretem es faj az ha ottkellene hagyjam
2016. júl. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!