Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom teljesen megsértődöt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megsértődött ezen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja vagyunk együtt. Ma megkérdezte hogy mentem már el addig fiúval mint vele, (nem szexről van szó mert én még szűz vagyok, hanem ilyen játszadozás szerűben) mondtam hogy igen még régebben volt barátommal. Erre teljesen megsértődött és azt mondta hogy félreismert és már nem tud rám olyan nagy szeretettel és bizalommal nézni. Ez nekem nagyon rosszul esett mert semmi durva dolgot nem csináltam. Én mégis tudom hogy közte és a volt barátnője között már minden megtörtént mégsem akadtam ki. Ezeket már elmondtam neki de úgy látszik nem képes felfogni. Szerintetek most mit csináljak?

2016. júl. 21. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad hány évesek vagytok.
2016. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ezt azért fontos lenne tudni.
2016. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 17/l, ő 19/f
2016. júl. 21. 14:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Le fog nyugodni, nyugi :))
2016. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

ha nem nyugszik le, indok a szállításra. en elhagynam....

18/l

2016. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekes, 19 éves fiúnak nem így kellene ezt felfognia. Hagyd rá, ne keresd. Majd ő keress ha fel tudta dolgozni:)
2016. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
19%
Gondolom egy ilyen fiatal lanyt teljesen szuzen akart ertheto.. beszeld meg vele majd megnyugszik
2016. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó ,utolsó előtti!: Írjatok ,még hülyeségeket! Nincs elég baromság a neten. -_-


Apropó utolsó előtti: Szállítás?


--------------------------------


Amúgy kérdező ,remélem nem haragudsz meg ha azt írom ,hogy egy buta lány vagy.

2016. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
8-as vagyok ,amit írtam a 6-osnak,5-ösnek és a kérdezőnek ment.
2016. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

(bocsi kérdező ,de most nincs időm privátba válaszolni)


Azért ,mert jelenleginek sosem beszélünk exről (írom fiúként)!

2016. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!