Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyi idő után lettetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után lettetek barátok az exetekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan álltatok egymáshoz érzelmileg? Működött a barátság? Mi lett a vége? Szerintetek mennyi időnek kell eltelni szakítás után, hogy barátok lehessünk? Köszönöm!! :)

2016. júl. 26. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemmel sem tudtam barátságot ápolni mert vagy olyan csunya volt a szakítás, vagy ha tovább beszéltünk megint össze jöttünk. Szerintem két ex között nincs barátság, mert akibe egykor szerelmes voltam, és vonzódtam hozzá arra nem fogok tudni barátként tekinteni.
2016. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem csak egy exemmel maradtunk barátok. A többi kettővel nem lett túl szép vége a kapcsolatnak.

De vele pár hónap után sikerült barátoknak lennünk, ő bocsánatot kért tőlem amiért szemét volt velem, én megbocsátottam neki mert minek tartsuk a haragot, nem látom értelmét. Amúgy így sokkal jobban elvagyunk mint amikor együtt voltunk. Nyíltabban tudok vele beszélgetni és jobban is érzem így magamat.

2016. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Egyik exemmel sem vagyok baráti kapcsolatban.Nem érdekel mi van velük,közömbösek számomra.
2016. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már két héttel a szakítás után azt akarta velem megbeszélni, hogy milyen lányt hívott el randira. Kicsit se szánalmas. Én szakítottam vele, de nekem is elég nehéz volt, nem csak neki, akkor a haverjaival beszélje meg ezt, ne az exével!
2016. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Először is szerintem kell egy olyan időszak ,amikor egyáltalán nem talalkoztok ,nem beszéltek és semmiféle kapcsolatot nem létesítetek. Én az és az egyik exem ugy maradtunk barátok ,hogy ugyan ahoz a tarsasághoz tartoztunk. Eleinte nagyon frusztráló volt a jelenléte és végül akkor lettünk igazán bartok ,amikor mindkettönknek lett párkapcsolata:)
2016. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

aki valóban barátnőm volt, azzal egy "majd meglátom"-mal elintéztem, másnap töröltem és kész, jól is tettem mert már aznap egy másik pasival jött össze, bár csak idővel tudtam meg


akivel úgymond alakultak a dolgok, azzal kb 1-2 hét szünet volt a dolgok után, ő kért szünetet, azóta beszélőviszonyban vagyunk úgymond

2016. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akarom látni az exemet, az meg számomra eléggé nevetséges, hogy haverkodjam vele.

ha véletlenül találkozom vele, köszönök neki, meg ő is nekem, ennyi.

nem véletlenül szakítottam vele.

2016. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
1-1,5 év.
2016. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi egyetlen exemmel kb 2 honappal szakitas utan lettunk baratok,vagyis nem volt olyan eros baratsag,inkabb csak beszeltunk parszor. De azota annyira szanalmas alak lett belole,hogy latni se nagyon birom. Ha meglatom az utcan,koszonok neki,aztan pedig megyek tovabb.
2016. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Majdnem fel honapig nem beszeltunk, azota szinte minden nap. Es igazabol sokszor erzem azt, hogy meg mindig szeretem. Nem igazan mukodik a csak baratsag, mert ugyis atmegy a dolog megint a jaras feelingbe. De, ha beszelgetni szeretnel vele akkor ritkabban, en azt tanacsolom :/
2016. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!