Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szeretné ha nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné ha nála aludnek pár napot, ami amúgy csodálatos lenne, de az az egy problémám, hogy nem merek előtte kakilni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert tok undotitnak tartom, es felek, hogy ha így hallana mondjuk a tulso szobából, qhogy én kakilok, vagy meghallana akkor így kiszeretne belőlem, mert elmúlt. Varázs vagy ilyesmi. Fiúk erről mi a véleményeteket?2 hónapja vagyunk együtt én 16 ő 17

2016. júl. 28. 00:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem kell, hogy a wc-ben is ott legyen, ha kaksizol.
2016. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

barlangban lakik az illető??

Nos a szó szaros értelmével élve, én lese szarnám.

17F

2016. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
most komolyan ez tart vissza? ne már xd ha ennyire zavar mondd meg neki xd az én barátom még arra is büszke, ha olyat fingok a takaró alá, hogy belekönnyezik a szeme xd 19/L
2016. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ha tovább is együtt lesztek, úgyis ki fog még derülni rólatok egymás előtt ez meg az. Az pedig bárkivel előfordul, hogy például "zajosan" kakil, ezt ő is megérti.
2016. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én tök szívesen hallgatnám, ahogy kakilsz, szóval ha esetleg tényleg kiszeretne belőled emiatt, akkor írj nekem egy üzit.


Egyébként meg gondolj bele abba, hogy ürítenie neki is kell, ő is pontosan ugyanebben a helyzetben van (bár lehet, hogy nem stresszel emiatt annyit), szóval ha épeszű a srác, akkor ebből nem lesz gond. Ha pedig így se jó, akkor tartsd vissza...

2016. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Szerintem meg ne tartsd vissza mert az k*rvára nem egészséges!
2016. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
3# akkor te megtalaltad azt az embert aki ugyan olyan hulye mint te xd
2016. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ettől ne fossál. Mutasd meg neki mit tudsz, ürítsd ki a beledet nála, de előtte igyál sok szénsavasat, hogy rotyogjon rendesen, mint vasárnapi ebéd a tűzhelyen.


Viccet félretéve, egy párkapcsolatban ez teljesen normális és elfogadható dolog. Minden ember szokott vécézni. :)

2016. júl. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon röhögök. xD

Figyelj mit eszel és remélhetőleg nem pont nála fog rád jönni a hasmenés.

2016. júl. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,ez természetes,ne igyál szénsavasvizet,mert attól lehet .... (WC -ni)És lehet .....(böfizni).De ha normális akkor ő is megérti és azért nem hagyna el.Vele is megesik,csak ő nem fél azért hogy te hallod. :)
2016. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!