Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most tényleg ennyire rossz ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire rossz ez?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy amerikai sráccal aki nemrég érkezett Magyarországra és fél évig fog itt maradni. Tudom, hogy nem kell hogy érdekeljen a véleményük, de a legtöbb barátom elkezdett emiatt rib...nak nevezni és kiröhögtek emiatt.

16 éves lány vagyok amúgy.


2016. júl. 29. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz válaszolni, mert szeritnem teljesen másként definiáljuk a "barát" szót.

A fentiek alapján ezek nem barátok.

Te epdig tudod, hogy amit teszel, miért teszed. Váalszold meg magadnak, és kérdezd meg magadtól, hogy Megéri? Ezt akarom? Miért akarom?

2016. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért nem vagy ribi..viszont ha komoly lesz a kapcsolat, nehéz lesz a távkapcsolatot tartani..

Szerintem ez az egyetlen rossz dolog az egészben..

Ja és azok akik ribinek hivnak, azok nem igaz barátok :(

2016. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!