Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki, ha még 18 évesen szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha még 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és még nem volt komoly párkapcsolatom se, csókolózni is csak 1 fiúval csókolóztam. Külsőmre azt mondják a barátnőim hogy nagyon csinos vagyok, és emiatt ciki hogy még így se volt barátom :/ Szerintetek igazuk van-e, tényleg már találnom kéne valakit aki elvenné nekem? Eddig úgy éreztem, hogy nem ciki, de kezdenek rábeszélni. De ha azt mondjátok, hogy nem rossz várni, akkor várok és megnyugszom :) Csak körülöttem már mindenki ezzel zaklat, nagyon rossz :(

2016. júl. 29. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább tiszteletreméltó (:
2016. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmiről lemaradva. nem ciki, sőőőt...
2016. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem :)
2016. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, most csak ezért nehogy már keress egy random csávót aki elveszi azt csá, ennyi volt...Ha azért csinálnád mert nem bírsz magaddal és vállalod a következményeket akkor oké, de azért mert mások szerint így vagy úgy...nehogy már. Állj a sarkadra és döntsd el mit akarsz és cselekedj úgy.
2016. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki :) A te döntésed kell legyen, hogy mikor veszted el, és ne egy olyan emberrel, akinek csak az a lényeg, hogy meglegyél, aztán ejt... :)
2016. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Givin' Answers ***** válasza:

Szia!


Semmi baj nincs veled, teljesen normális. Csak azért ne találj magadnak valakit, hogy legyen kivel elveszíteni, meg hogy ne légy egyedül. Ezt az örömöt hagyd meg a 12 éveseknek :P . Ráérsz még. De ha téged ez zavar akkor járj el szórakozni vagy csak sétálj a városban, ismerkedj. Ne aggódj, te is meg fogod találni a lovagod.


Remélem segíthettem!

2016. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki a szerelemmel nyaggat,még a saját,kissé maradi anyukám is,pedig én még csak most leszek 17!Ha találnék magamnak valakit,akivel igazán egy hullámhosszon vagyunk,akkor is addig várnék,amíg én jónak tartom,nem érdekelne senki! Így,csak azért,hogy a barátnőim ne piszkáljanak,eszembe sem jutna!1x megemlítenék még elviccelődnék rajta,2. alkalommal újra szólnának érte,nem lenne 3. lehetőségük beszólni,az tuti!(Van egy szögellentett barátnőm,kb. 15 éves korára túl volt mindenen,DE soha nem említi meg,még csak azt sem,hogy miért nem érdeklődöm srácok után.)

Úgyhogy gondold újra ezt a barátságot,és ne feküdj le senkivel miattuk!

2016. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig mindjárt 20 éves leszek, és még mindig az vagyok.

Szerintem ritkaságnak számít ma már, ha valaki ilyen.

2016. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Attól függ, mi az oka.

Senki sem tetszik neked? Vagy nem elég jó?

Lehet, hogy magas a mércéd. Majd (talán) megtanulod, hogy a tv sztárok és az internet egyéb alakjai NEM téged akarnak társnak az élet viharaiban, és jobban körülnézel a környékeden.

Ha nem, akkor meg szűz maradsz...

de akárkinek ne add oda, aki nem méltó rá.

2016. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Én szívesen elvenném neked. Benne lennél egy vakrandiban szívem? Egyébként Sanyi vagyok és 63 éves. Bejönnék neked szerintem, mindig is tetszettem a nőknek. :)
2016. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!