Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem ezt a barátom iránt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a barátom iránt?

Figyelt kérdés
Negy honapja vagyunk egyutt, es egy honapja elkezdtem azt erezni, hogy nincs is kedvem vele lenni, hogy csak ugy idegesít,es a szexet sem kívántam. Felvetettem a szünetet, de aztan egy nap utan atgondoltam mindent es egesz nap sirtam, mert hianyzott es rajottem hogy szeretem. Aztan minden oke volt, most viszont ket het utan megint azt erzem, hogy mar nem erdekel. Miert van ez? Mit csinaljak?

2016. júl. 30. 01:37
 1/6 anonim válasza:
100%
Mert amikor rájössz, hogy valamitől meg kell válnod az életedből, hirtelen úgy érzed, muszáj ,,megtartanod", visszaemlékszel annak a dolognak a szép oldalára. De ez csak a ,,kiiktatásnak" az első fázisa. De lehet, hogy csak újítást kéne hoznotok a kapcsolatba.
2016. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen újítást?
2016. júl. 30. 01:50
 3/6 anonim válasza:
Elavultnak hangzik a kapcsolatotok. Mondjuk próbáljatok ki valami extrém dolgokat, vagy válasszatok valami spontán programot.
2016. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szegénykém, mindjárt megsajnállak, hogy 4 hónap után TINI kategóriában nem kívánod a SZEXET sem, mikor még csak most kéne ismerkedned a szóval...... :(
2016. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mulnak a hormonok hatasai , a szerelmet kb fel evig erezzuk(persze vannak hosszabito dolgok, ujra meg ujra beleszeretsz ugyanabba az emberbe,mert csodalod vagy stb. ) ugy igazan, fogd fel ugy h megszoktad szerelmed jelenletet az eletedben es ez jo dolog, ahogy szunetet kertel ujra elojottek a hormonok es nem birtad , hanem sirtal..szoval...
2016. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Honore válasza:

Peteérési ciklus.

Mit csináljak kérdésre:

Ha gazdag, szülj neki két gyereket, hagyd ott, majd nyúld le a pénzét.

Ha csóró, akkor csak simán hagyd ott.

2016. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!