Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ötleteket várok?! Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket várok?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jó hosszú ideig együtt voltunk, aztán szakítás után elég csúnya dolgokat tett, közben engem is próbált etetni, aztán meg ha volt mással (miközben azt mondta szeret) akkor azt úgy csinálta, hogy megtudjam. Folyamatosan szekált, élvezte, hogy oda vagyok érte és beveszem amit mond. Addig amíg nem szivattam meg párszor, de ismer, tudja hogy bármire képes vagyok és nagyon szeretem szivatni az embereket. Én nem úgy vágtam vissza, hogy mással voltam és féltékennyé akartam tenni, hanem például volt a fiókjában egy doboz gumi, amiket kilyukaszottam, persze figyelmeztettem nem akartam hogy baj legyen belőle de így is kénytelen volt kidobni, lemondtam a randijait a lányokkal, vagy épp beetettem őket úgy, hogy a nevében írtam nekik, meg hasonló dolgokkal szivattam. Azóta is elvagyunk, de hozza a szokásos formáját, azt mindig is élveztem, hogy ha szivathatom, nem szeretem ha csak úgy szórakoznak velem, van hasonló ötletetek? Legyszi normális válaszokat :)

2016. júl. 31. 21:38
 1/3 anonim válasza:
54%
Ez nagyon gyerekes
2016. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlen vagy :D de nagyon tetszik :D
2016. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
tegyél arzént a reggeli kakaójába pár hónapon át :) az nagyon nagy poén
2016. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!