Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk állíttólag szeretik ha egy lánynak van feneke, homokóra alakja és formás, de ha mégis választaniuk kell akkor a deszka alkatot választják?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Miért, az van?
2016. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Igazából ez ízlés dolga kinek mi tetszik én személy szerint a formásabb ,sportosabb lányokat szeretem a nagyon vékonyaktól a hideg kiráz
2016. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezt már észrevettem egyszer-kétszer
2016. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*Én is észrevettem.
2016. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert lehet az a deszka alakú lány többet ér nekik mint a homokóra alakú lány. De persze ez is változhat. Az a lényeg hogy szeresse a másikat akármilyen.
2016. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne rakj mindenkit egy kalap alá!

Lehet hogy a deszkának jobbak a belső értékei ami az illető founak jobban tetszik

2016. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert az ilyen lányok nagy többsége lehagyja azt a tényt hogy azért van nagy feneke meg homokóra alakja mert 70 kiló, és ezért inkább ledeszkázza a vékonyabb lányokat.
2016. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alak nem minden!Belső értékekről még nem hallottál?

Személy szerint én úgy vagyok vele hogy lehet egy lánynak akármilyen jó alakja ,DE ha mondjuk az egy sekélyes pics* aki egyfolytában hisztizik,és keni az arcára a vakolatot az így már hidegen hagy,és elkerülöm ..mivel az ilyen lányok nem érdekelnek.De ha tegyük fel jó az alakja ,és mellé még kedves és aranyos aki nem sértődik be mindenen az úgy rendben van.Jah és ugyan így lehet egy "deszka" csaj is kedves és aranyos,én mondjuk eddig azt tapasztaltam hogy az ilyen lányok jóval rendesebbek ,de igen itt is vannak kivételek.

De mint mondtam az alak nem minden nem kell itt általánosítani,főleg hogy az is lehetséges hogy azért inkább a vékonyabb lányokra mennek mert a náluk jobb testalkattal rendelkezőknél nem mernek bepróbálkozni mert (alap hülyeség ,szinte minden baráti társaságban van ilyen) az a bizonyos "nem merek oda menni ,túl jó csaj ,én meg az ocsmány fejemmel biztosan elfogom ijeszteni a francba,és nem akarok leégni ..főleg hogy majd meg se mernék szólalni mellette" el is előfordulhat ,ugyan kicsi az esély ,de előfordulhat.Valószínűleg a belső értékek miatt választják a lányokat ,jobban érdeklik őket,jobban tudnak velük beszélni-és azonosulni .

Amúgy hány éves vagy hogy így vélekedsz efelől?

2016. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
A hetesnél a pont!
2016. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Itt nem arra gondoltam, hogy hosszabb társalgás és ismerkedés után hogyan döntenek. Inkább arra, hogy minden srác arról beszél, hogy milyen jók a kerekded formák és azok a lányok akiken lehet mit fogni, de sokszor mégis azokkal kezdenek ki akik teljesen úgymond formátlanak. Én sem ítélek elsőre és nem vagyok egy modellalkat, csupán feltettem egy kérdést.
2016. aug. 16. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!