Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőtől minden nap beszélek egy sráccal, és pénteken egy buliban összebújtunk, magahoz húzott. Ezekután kedden átjött hozzám és filmet néztünk(szintén összebújva) Holnap megint átjön majd. De az egyik nap megkérdezték tőle,hogy járunk -e és azt mondta, hogy nem és nem is fogunk.Szerintetek ez mit jelent? 16/l

2016. aug. 24. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből csak annyit tudok mondani hogy 2 lehetőség van:

1. Nem szeret másoknak erről beszélni, és megelőzi hogy ne is beszéljenek róla többet. (ez a jobbik)

2. Csak nagyon gyorsan megszeretne fektetni, és túl leni rajtad.

Ez nem sokára kiderül. 18/f

2016. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh remélem az első! Köszönöm a válaszod!😊
2016. aug. 24. 05:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek a lehetséges okok. Talán majd beszélj vele erről. Remélem nem az utóbbi, majd írd meg esetleg. :)
2016. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval 9 napja ismered, de bár összebújva filmezgettek. Ez nem normális dolog. A szüleidnek be se kéne őt engedni....

Túl gyorsan haladtok és túl könnyen adod magad.

Egy ilyen lány nekem sem kellene. Amíg így odaadod magad, ne várd, hogy valaki értékeljen,

2016. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mindenképpen túl gyors szerintem jobban meg kellene ismernetek egymás utána jöjjenek az összebujások.
2016. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már régóta ismerjük egymást, csak eddig nem beszéltünk olyan sokat.
2016. aug. 24. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szívesen lefeküdne veled. Az, hogy szeretné-e, hogy a barátnője legyél, már nem ennyire biztos. Ennyi infóból legalábbis nem lehet eldönteni.
2016. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát volt amikor sétáltunk és megbámultak engem, én úgy láttam,hogy kicsit ideges lett.
2016. aug. 24. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek semmi jelentősége. A férfi alapösztöne az, hogy minél több nőt ejtsen teherbe, viszont más férfi ne ejtse teherbe azokat a nőket, akik neki gyereket nemzenek. Ez a szexuális vonzalom és féltékenység alapja. Attól, hogy a srác féltékenykedik egy kicsit, még nem feltétlenül akarja, hogy a barátnője légy. Egyszerűen csak működnek az ösztönei.
2016. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Robi213 válasza:
Szerintem csak meg akar fektetni ha nem így lenne már észrevetted volna esetleg rá is kérdezett volna a közös filmezéseknél... vagy amikor kerdeztek tőle azt mondta volna nem tudja még mi lesz belőle vagy ilyesmi...
2016. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!