Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen helyzetben mi a legjobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a legjobb?

Figyelt kérdés
A párom újra beszélget a volt barátnőjével,és engem ez eléggé zavar,hiszen eléggé szerelmes volt a lányba. Tervezik,hogy pénteken elmennek együtt bulizni,és engem nem is hívott a barátom,ami szerintem elég aggodalomra ad okot. Ugyan naponta meghallgatom tőle,hogy csak barátok,és túlságosan örül,hogy újra beszélő viszonyban vannak. DE! A lány úgy érzem túl tesz rajtam külsőleg,mert nagyon szép,és ezek mellé,még nagyon kedves is. Miután a barátommal elkezdett megint jóba lenni,rámírt és elhívott,hogy nemsokára itt lesz a szülinapja,és szívesen lát engem is. Nem tudom mit csináljak,mert ezek után ha bunkó lennék vele én jönnék ki belőle rosszul,de nem tetszik hogy a barátom megint jóban van vele,mert egy ilyen lányba képtelenség nem bele esni. Most lehet mondani,hogy önbizalom hiányos vagyok mert valóban így van de tisztán látom,hogy mi sülhet ki ebből az egészből. Ráadásul a lánynak a barátom óta nem is volt kapcsolata. Mindezek mellé a barátom 23 éves a lány 22,én meg itt állok 18 évesen. Éretlen vagyok ahhoz a lányhoz képest,és a barátom félek ezt nemsokára meg fogja látni,és felteszi magának a kérdést,hogy miért van együtt egy gyerekkel.

2016. aug. 25. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, ha a barátod nem szeretne úgy, ahogy vagy, 18 évesen, nem lennétek együtt. Én elmennék a szülinapjára, már csak megfigyelni is.
2016. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem tudlak semmivel sem nyugtatni.

Irreleváns, hogy a lány szebb, kedvesebb, idősebb stb.

A lényeg, hogy a pasi mit érez / érzett iránta.

És az alapján nem sok jóra lehet számítani :(

2016. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ezt ne kémkedésnek vedd, csak tartsd nyitva a szemed, ne vidd túlzásba.
2016. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban és beszéljétek meg mint két felnőtt ember. "Soha nem szabad másokhoz hasonlítanod magad, mert az olyannyira visszavehet az önbizalmadból, hogy arra akár a kapcsolatod is rámehet. Igen,lehet,hogy hosszabb a lába,vékonyabb a dereka az előző lánynak, de valamiért szakított vele a srác, igaz?

Elképzelhető, hogy a külvilág felé izgalmasnak tűnt a modellalkat, de úgy látszik, valami mégis hiányzott belőle, amit benned viszont megtalált.

Mindig gondolj arra, hogy te vagy mellette, téged választott, veled szeretkezik, tehát te vagy nála a Nr.1. nő. " By cosmopolitan

:-) <3

2016. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" DE! A lány úgy érzem túl tesz rajtam külsőleg,mert nagyon szép,és ezek mellé,még nagyon kedves is. "

A szépség relatív, más lehet ,téged lát szebbnek. A kedvesség meg alaptulajdonság. Csak ennyi alapján semmivel nem jobb nálad.


Egyébként amíg az ember tartja az exével a kapcsolatot, addig nem tette túl magát rajta. Ez egy tanulmány, nem én találtam ki. Ő meg újra el kezdett vele beszélgetni...miért?

Sajnálom,de ez nem túl jó jel.

2016. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem is jobb nálam akkor is újra beférkőzött a barátom gondolataiba,és félek ettől nagyon. Egyébként nem azért szakítottak,mert valami probléma lett volna a kapcsolatukkal hanem azért,mert nem volt idejük a másikra. Viszont azóta már a párom új munkahelyen van,és a lánynak is több szabadideje van.
2016. aug. 25. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!