Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek neki megmondani, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek neki megmondani, hogy vége! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves és vele jártam kb 1 hónapig aztán szakítottunk..Rá 3 napra írt hogy ő engem szeret és nem tud elfelejteni,én meg mondtam,hogy próbálja meg

Másnap küldött képet az ereiről tiszta vér volt minden mindenhol elvágta es en ekkor rájöttem hogy szeretem őt és átmentem hozzá hogy nyugodjon le aztán jöttek a nyálas részek sírt mellettem a szemembe nézett😭😭😭

Én megcsókoltam és azóta együtt vagyunk újra

Ennek már fél éve,es en mar nem szeretem

Nekem o olyan mint a legjobb barátom...

De félek kimondani hogy a mi történetünknek véget ért,mert nehogy megint ez legyen belőle!

Most akkor mi legyen?😞

14/F


2016. aug. 26. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az legyen hogy vársz pár évet amíg benő a fejed
2016. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor 18 voltam, egy 13 éves lány próbálkozott nálam. de még a vele egykorúaknál is gyerekesebb volt. Ő is ilyen szánalmas húzásokkal próbálkozott, hogy öngyilkos lesz..amikor látta rajtam hogy kicsit se hat meg, azzal fenyegetett hogy megveret a 14 éves bátyjával :D aki öngyilkos akar lenni, az az is lesz, aki meg egy tompa tárggyal megkarcolja a bőrét, az egy szánalmas idióta, akit kicsit se kell sajnálni. Milyen gusztustalan dolog így magához láncolnia téged, lényegében megzsarolt, hogyha szakítasz vele megöli magát. Szerintem szivességet tennél az emberiségnek, ha szakítanál vele, mert nagyon sokan fenyegetőznek hozzá hasonlóan öngyilkossággal.
2016. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen értelmetlen válaszoktól kíméljetek pls kösz!
2016. aug. 26. 14:39
 4/12 A kérdező kommentje:
De őt már kb 2-3 éve ismerem és volt már nem egy olyan esete hogy hülyeséget csinált fiú miatt és kórházba is volt emiatt és én ezért aggódom!😞
2016. aug. 26. 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Menekülj ettől a lánytól minél előbb! Ne akarj ilyen lelkileg gyenge embert magad mellé!
2016. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zsombor1969 ***** válasza:
Szerintem neki vmi komolyabb baja van. Még ha nem akarsz semmit tőle, akkor is jó lenne, ha segítenél neki. Legtöbbször az ember nem tudja hogy mi történt a múltban a másikkal...
2016. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az én kérdésemben mi volt az értelmetlen? az ember segíteni akar egy kis gyereknek, aztán még ő pofázik amikor értelmes választ adtam! azért írtam le a példámat, hogy érts belőle. akkor mi a fa**t vársz válasznak ha nem ezt? Ha meg tudod a választ akkor miért kérdezed meg másoktól...
2016. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
válaszomban* :D bocs
2016. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elolvastam a sztorit és csak röhögök :D
2016. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kk:)

Thx mindenkinek

2016. aug. 26. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!