Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Esetleg valaki nekem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg valaki nekem tud segíteni ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. Barátnőmmel 2 hónapot szüneteltünk (szerintem értelmetlenül?!) és most teljesen más lett... kb mint egy r.ibanc elkezdett cigizni is mellé.. másoknak írkálja hogy ez meg az bejön neki... meg hirtelen most jobban bejönnek neki a kockahasú fiúk (régebben pedig inkább a teltebbek jöttek be neki). nem mellesleg 18 éves !? az érettségi előtt még normális volt utána egyre többet járt el otthonról a barátaival.. kidobni nem tudom... már kb. közömbös nekem de kitörölni nem tudom... egyszer letiltottam de utána 2 napnál tovább nem bírtam.. tudom hogy kihasznál mert egyszer azt mondja hogy nem szeret máskor meg ön oda ölelni és mondja hogy folytassuk... mikor ott voltam ment el a barátaival és pénzt is kért tőlem.. én meg hü.lye adtam is neki. annyira papucsnak érzem magam pedig csak egy normális kapcsolatot akartam.. szerintetek mit csináljak, hogy ki tudjam végleg törölni és nem visszaesni mindig ?

16/f



2016. aug. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Te cseszted el , ha egy csaj időt kér az egyenlő azzal, hogy "élni akar" magyarúl ri**anc akar lenni, és nem kell fejézve éreznie , hogy ott vagy neki te és nem tud ri**nckodni azért változott meg, mert ebben a 2 hónapban is azt csinálta neki ami jólesik abban a pillanatban szakítani kell ilyenkor a csajjal, persze akkor hirtelen ilyenkor megondolják magukat.
2016. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
feszéjezve akart lenni*
2016. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valakit úgy lehet a legjobban elfelejteni, ha másokkal beszélgetsz.

Lehetnek ezek a barátaid, a családod, vagy új emberek.

Próbáld meg elkerülni a társaságát, ne beszélj vele facebookon se. Szánalmasak az ilyen lányok..

2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az biztos... mindent megkapott :) akármire vágyott... biztonságban érezte magát mellettem... aztán meg sirni fog majd a szája hogy mindenki elhagyja... a legnagyobb vicc hogy kb 5 éve ismerem és eddig anti-ri.banc volt kb. Most megxtöbb f.aszra vágyik..
2016. aug. 27. 21:21
 5/5 anonim válasza:

-keress hobbit

-olvass könyveket a témáról (szakításról)

-tölts időt a saját barátaiddal/családoddal

-ismerkedj más lányokkal

2016. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!