Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok es a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok es a volt barátnőm 12 aki azért szakított mert kicsinek érzi magát ahoz hogy barátja legyen pedig csak beszélgettünk kutyátsetaltattunk fagyiztunk szerintetek is kicsi hozza vagy csak leakart rázni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem tényleg kicsinek érzi magát ehhez.
2016. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
De aranyosak vagytok!! Szerintem nem hazudott a lany, mert ilyen korban van aki meg buntudatot erez az miatt ha szerelmes, vagy ilyesmi nem tudom elmondani regen nekem is voltak ilyen szeszelyeim de ne aggidj nem akart lerazni szerintem igazat mondott
2016. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
12 évesen?? azt se tudja mit akar... én még javában legóztam csajokra úgy nem is tudtam ránézni nem is értettem mi az...
2016. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak nem értettem mivel tényleg egy ölelés se volt nem hogy egy csók ezért gondoltam azt hogy csak akart rázni
2016. aug. 31. 00:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Es ha lehetne meg egy kérdésem 13-12evesen meg tényleg kicsik vagyunk ehhez?
2016. aug. 31. 00:32
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Én úgy gondolom h minden magadban dől el. Mindent szabad amit szeretnél.....határokon belül.

13/f Az előző barátnőm nekem is ilyen volt. Szimplán érettlen. :)

2016. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
12-13 évesen nem éretlen még az ember?!
2016. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!